Sorum var Kaka yapamiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ahsenumay66 tarafından oluşturulan Kaka yapamiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 543 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaka yapamiyor
Konbuyu başlatan Ahsenumay66
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Senemt

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim bebegimde 11 haftalik benim kide cok ikiniyo diyo bide kasikta sisme oldu diye doktora goturdum cok ikindigi icin makati dar demisti sende bi cocuk cerahina gotur istersen doktor bide zeytin yagi sur poposuna demisti
Benimki 14 günlüğüz çok ıkınıyor yaparken kakasıda sıvı yani sıvıyı çıkartırken bile ıkınıyor çocuk doktoruna götürmek gerek acaba

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Biz kaka sorununu çok yaşadık nasıl aştık yazayım.sadece anne sütü veriyorum.
Başta bir çay kaşığı zeytinyağı veriyordum iyi geliyordu sonradan o da fayda etmedi.
Sağlık ocağına götürdüm lavman yaptılar 6. Gündü o zaman ama çok canı yandı kuzumun.
Bi daha da götürmedim kulak pamuğuna zeytinyağı sürüp poposuna itiyodum hafif hemen fışkırtıyordu 😂 bunu 5 gün yapmazsa yapıyordım
Böyle böyle derken alıştı çok şükür

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Benimki 14 günlüğüz çok ıkınıyor yaparken kakasıda sıvı yani sıvıyı çıkartırken bile ıkınıyor çocuk doktoruna götürmek gerek acaba
Canim benimkide dogdugundan beri o sekilde cocuk doktoruna gotuedum normal demisti ama ceraha goturdum direk bu cocuk cok ikiniyor dedi makatini komtrol etti darlik var dedi fitil verdi bide zeytinyagi sur dedi sende bi ceraha gotur belki boyle bisey olabilir cocuk doktoru anlamiyor cunku makatinin dar oldugunu

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Canim benimkide dogdugundan beri o sekilde cocuk doktoruna gotuedum normal demisti ama ceraha goturdum direk bu cocuk cok ikiniyor dedi makatini komtrol etti darlik var dedi fitil verdi bide zeytinyagi sur dedi sende bi ceraha gotur belki boyle bisey olabilir cocuk doktoru anlamiyor cunku makatinin dar oldugunu
Makat dar olursa herhangi bi işlem yapiyor mu doktor acaba yoksa fitil ve zeytin yağıyla düzeliyor mu bende biraz zeytin yagi sürüyorum makatina

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Makat dar olursa herhangi bi işlem yapiyor mu doktor acaba yoksa fitil ve zeytin yağıyla düzeliyor mu bende biraz zeytin yagi sürüyorum makatina
Parmagiyla kontrol ediyor bana fitil verdi bi hafta falan kullandim suan gecti gibi ama pazartesi gunu kontrolumuz var tekrardan gidicez bakalim insallah duzelmistir sende ihmal etme. Gotur doktora cunku cok ikindigi icin bu sefer kasik fitigina sebep olabiliyormus

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar