Kalb atışı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde sibell taş tarafından oluşturulan Kalb atışı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 245 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kalb atışı
Konbuyu başlatan sibell taş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bu arada beni de biz rahatlatın bende hala dumadım Dr haftan gelişmemiş dedi 31 de buldum randevu
Dert etme benim kızmda bana sonradan yok eli kolu ayağı kısa 4 hafta geriden geliyor gibi şeylwr dediler resmen 13 haftamı zehir ettiler bana ama şükür kızım sapasağlam sadece annesi gibi azıcık minyon bir bebek 🤭🤭

selda özgür

Kayıtlı Üye
rank
Dert etme benim kızmda bana sonradan yok eli kolu ayağı kısa 4 hafta geriden geliyor gibi şeylwr dediler resmen 13 haftamı zehir ettiler bana ama şükür kızım sapasağlam sadece annesi gibi azıcık minyon bir bebek 🤭🤭
♥️♥️🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin yazdıklarının görüntüsünü aldım sitres olduğum da okurum hep saçma gelebilir ama psikolojim bu seviyede.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
♥️♥️🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin yazdıklarının görüntüsünü aldım sitres olduğum da okurum hep saçma gelebilir ama psikolojim bu seviyede.
Sakin ol canım asla kötğ düşünme için daraldıkça aç inşirah suresini dinle yada ezbere biliyorsan oku bak nasıl rahata eriyorsun ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar