Kalkarken karin agrisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ftmbll tarafından oluşturulan Kalkarken karin agrisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,156 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalkarken karin agrisi
Konbuyu başlatan Ftmbll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SBA-

Ftmbll

Kayıtlı Üye
rank

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar merhaba ben 17 haftalik gebeyim uzandigimda ayağa kalkarken karin agrisi yasiyorum acaba her gebede ayni agri oluyor mu yoksa benim mi oluyor yani rahat kalkamiyorum
Magnezyum kullanmıyor musun canım bende de aşırı ağrılar vardı magnezyum verdi Dr iyi geldi şu iki gündür yine var ama bende anlamış değilim

Ftmbll

Kayıtlı Üye
rank
Magnezyum kullanmıyor musun canım bende de aşırı ağrılar vardı magnezyum verdi Dr iyi geldi şu iki gündür yine var ama bende anlamış değilim
Maden suyu iciyorum hafta bir yanliz şunu da belirteyim oyle siddetli bir agri degil bide bir kac gündür hafif boyle sadece kalkarken agri oluyor oncesinde yoktu sanirim bebek büyüdüğü icin oyle tahmin ediyorum

Ftmbll

Kayıtlı Üye
rank
O zaman karın ağrısı değil kalkarken illaki kasların zorlanıyor o yüzden rahmin kasılıyordur. Ağrı değilde işte ona benzer garip bi his oluyor. Rahmin kasilmasi sağlıklı bir rahmin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O zaman karın ağrısı değil kalkarken illaki kasların zorlanıyor o yüzden rahmin kasılıyordur. Ağrı değilde işte ona benzer garip bi his oluyor. Rahmin kasilmasi sağlıklı bir rahmin olduğuna işarettir. :)
Hic bu açıdan düşünmemiştim gercekten icime bir ferahlik geldi Allah razi olsun gercekten bilgili ve tecrubeli annelere danışmak cok guzel en azından doktora gitmeden de bilgi sahibi oluyoruz

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hic bu açıdan düşünmemiştim gercekten icime bir ferahlik geldi Allah razi olsun gercekten bilgili ve tecrubeli annelere danışmak cok guzel en azından doktora gitmeden de bilgi sahibi oluyoruz
Yinede doktoruna da sor ama muhtemelen rahmin kasılıyordur çünkü artık gebeliğin ortasındasin. 20 hafta olacaksın. Sağlıkla al kucağına bebeğini inşallah. Sağlıklı bir gebelik gecir.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar