Kalp atışı duyamadık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Elif n tarafından oluşturulan Kalp atışı duyamadık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,028 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kalp atışı duyamadık
Konbuyu başlatan Elif n
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Elif n

Kayıtlı Üye
rank
Bebeği üstten bakınca görmüşmüydü göremeyip mi alttan baktı eğer öyleyse bebek ufak olduğu için belkide bulamadı canım geç döllenme olmuş olabilirsin için ferah tut
Evet karından baktığında hiç göremedi o yüzden alttan baktı adet tarihine göre küçük dedi

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Evet karından baktığında hiç göremedi o yüzden alttan baktı adet tarihine göre küçük dedi
Ondandır canım ben de keseyi bile görmemiş ti ilk gittiğimde inanki dünyam yıkılmış gibi oldu alttan baktı yine göremedi öğleden sonra kanım çıkınca baktı başka bi cihazla o zaman keseyi zor bela buldu kıyıda köşede öyle içim rahatladı dış gebelik değil diye haftaya gel dedi garanti olsun diye 2 hafta bekledim sonra bebek vardı üstten baktı ama kalp atışları asla yoktu alttan baktı ğörebildi ama bebek bi hafta önce küçük olurdu yani belki yine göremezdim belki oluşmamış bile olabilirdi canım dan bi konuşmaya şahit oldum bi sıkıntı yoksa 10. Haftada gelsinler kalp atışını duymaya dedi tanıdığı vardı gelcek diye

Elif n

Kayıtlı Üye
rank
Ondandır canım ben de keseyi bile görmemiş ti ilk gittiğimde inanki dünyam yıkılmış gibi oldu alttan baktı yine göremedi öğleden sonra kanım çıkınca baktı başka bi cihazla o zaman keseyi zor bela buldu kıyıda köşede öyle içim rahatladı dış gebelik değil diye haftaya gel dedi garanti olsun diye 2 hafta bekledim sonra bebek vardı üstten baktı ama kalp atışları asla yoktu alttan baktı ğörebildi ama bebek bi hafta önce küçük olurdu yani belki yine göremezdim belki oluşmamış bile olabilirdi canım dan bi konuşmaya şahit oldum bi sıkıntı yoksa 10. Haftada gelsinler kalp atışını duymaya dedi tanıdığı vardı gelcek diye
Beni nasıl rahatlattın anlatamam Allah razı olsun inşallah Bi dahaki gittiğimde duyarım.
İlkinde de boş gebelik yaşadığım için kürtaj olmuştum aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum dediğin gibidir inşallah çok çok sağol🙏🏻

DuruVeYagizEfeninAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba şuan 7+4 haftalık hamileyim 6.haftada gittiğimde kese görmüştük 2 gün önce de bebeği gördük kalp atışı yoktu. Doktor haftaya duymazsak kürtaj dedi. İlk gebeliğim de boş gebelikte çok korkuyorum bu gün başka bir hastaneye gitsem mi duyar mıyım sizce
Bende ilk bebeğimde kontrole gitmiştim 8 haftalikti kalp atışı yoktu acil ayrintiliya gönderdi bebek aşağıya inmiş yaşamıyormuş zaten 2 gün sonra kürtaj oldum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende ilk bebeğimde kontrole gitmiştim 8 haftalikti kalp atışı yoktu acil ayrintiliya gönderdi bebek aşağıya inmiş yaşamıyormuş zaten baska bi hastaneye gittim belki orada farklı bisey duyarım diye alttan baktılar orada görünüyordu ama kalp atışı yoktu yine 2 gün sonra kürtaj oldum inşallah seninki öyle bisey değildir canım bi daha git ama eğer yaşamıyorsa seni zehirleyebilir çok bekleme derim

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba şuan 7+4 haftalık hamileyim 6.haftada gittiğimde kese görmüştük 2 gün önce de bebeği gördük kalp atışı yoktu. Doktor haftaya duymazsak kürtaj dedi. İlk gebeliğim de boş gebelikte çok korkuyorum bu gün başka bir hastaneye gitsem mi duyar mıyım sizce
6. Haftada kalp atışı duymadik daha kucuk diye dedi ama 9 da gel dedi ve duydum 🤗

Tuana

Kayıtlı Üye
rank
Bence bekle cnm 9 veya 10 haftaya kadar

nonni

Kayıtlı Üye
rank
Son durumunuz nedir? Umarim hamilesindir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar