Kalp atışı duyamadık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Elif n tarafından oluşturulan Kalp atışı duyamadık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,015 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kalp atışı duyamadık
Konbuyu başlatan Elif n
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba şuan 7+4 haftalık hamileyim 6.haftada gittiğimde kese görmüştük 2 gün önce de bebeği gördük kalp atışı yoktu. Doktor haftaya duymazsak kürtaj dedi. İlk gebeliğim de boş gebelikte çok korkuyorum bu gün başka bir hastaneye gitsem mi duyar mıyım sizce
Kuzum endişe etme ben her iki gebeliğimde de 9. Haftada duymuştum kalp atışını

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba şuan 7+4 haftalık hamileyim 6.haftada gittiğimde kese görmüştük 2 gün önce de bebeği gördük kalp atışı yoktu. Doktor haftaya duymazsak kürtaj dedi. İlk gebeliğim de boş gebelikte çok korkuyorum bu gün başka bir hastaneye gitsem mi duyar mıyım sizce
Bos gebelik olduğunu nasıl anladınız ve kaç ay sürdü

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Endişe etmiezdim inanin ama tüp bebek doktorum çok umutsuz konuştu. Ne zaman transfer etmiştik diye sorup, hmmmmm diye uzun uzun önüne baktı. Keşke ona degilde hic tanimadigim bir doktora gitseydim.
Rabbim hayırlısını versin inşallah kuzum
Hayırlı haberlerle gel inşallah

Lala

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim sıkma canini ben doktora gitdigimde 5+5 di kalp atisi yoktu 9 da falan gitdigimde duyduk .insallah iyi olucak 🙏♥️

Elif.

Kayıtlı Üye
rank
Üstten göremediği için alttan baktı bebeği gördü ama kalp atışını göremedik😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Alttan baktı en son bebeği gördük ama kalp atışı göremedik 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Alttan baktı en son bebeği gördük ama kalp atışı göremedik 😔

Kaçıncı haftada duydunuz kalp atışını
10 haftada duydum banada dış gebelik dediler bekle belki geç dolenmedjr benimki öyleydi çünkü

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
8 haftamda duydular ilk gittigim devlette duymadı 2 gün sonrası özele gitti yooo bebiş burda bak dedi dünyalar benim oldu

Haftaya duyarsın canım stres yapma 🫶

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar