Kalp Atışı 😍❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kalp Atışı 😍❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,144 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kalp Atışı 😍❤️
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aşerme filan oluyormu
Aşerme asla yok ama kayrada turşu yerdem limon yerdim canım sadece onları yeyince rahat ederi bir dilim bile alsam ohbe derdim 😂😂çikolatayı alamazdım dahi bunda tam tersi turşu yesem dahi kesmiyor beni bir tane çikolata Yiyim 😂😂oyy dünyalar benim oluyor . Sadece geçenlerde canım baya bir baklava çekmişti 🤭🤭 onu da annem sağolsun düm doyasıya yedim 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayra pirensesin kalp atışlarımi annesi
Yaaa unutmamışsın ismini babası da bir ümit kız olurda ayra koyacağız demi diyor evet Ayra koyacağız ismini rabbim kız nasip ederse 😂😂sorun şu ki erkek olursa hala ne koyacağımıza karar veremedik🤦🏻‍♀️

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Aşerme asla yok ama kayrada turşu yerdem limon yerdim canım sadece onları yeyince rahat ederi bir dilim bile alsam ohbe derdim 😂😂çikolatayı alamazdım dahi bunda tam tersi turşu yesem dahi kesmiyor beni bir tane çikolata Yiyim 😂😂oyy dünyalar benim oluyor . Sadece geçenlerde canım baya bir baklava çekmişti 🤭🤭 onu da annem sağolsun düm doyasıya yedim 😂😂

Yaaa unutmamışsın ismini babası da bir ümit kız olurda ayra koyacağız demi diyor evet Ayra koyacağız ismini rabbim kız nasip ederse 😂😂sorun şu ki erkek olursa hala ne koyacağımıza karar veremedik🤦🏻‍♀️
Allah sağlıklı hayırlı bol rizikli gelmesini nasip etsin erkek kız farketmez ama rabbim ikisindende tattirsin gönlüm kızdan yana🤲

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Benim 2. Kızımda canım sürekli tatlı isterdi sırf çikolata filan yerdim eli ayağı düzgün sağlıklı olsun inşallah

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar biliyorsunuz kısa zaman önce gebe olduğumu öğrendim ve miniğimi görmeye gidememiştim şükür bugün hastaneye geldim miniğimin kalp atışını duydum çok şükür rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🏻
Canim benim yaaa şükür rabbimə.Saq salim yavrunu kucaina alarsin canim insAllah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar