Kalp Atışı 😍❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kalp Atışı 😍❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,150 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kalp Atışı 😍❤️
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah Allah ne olduki birden pek sorunlarini paylastigina denk gelmedim sasirdim bebeginde kücüktu ne oldu ki ozel degilse
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah Allah ne olduki birden pek sorunlarini paylastigina denk gelmedim sasirdim bebeginde kücüktu ne oldu ki ozel degilse
Allah yardimcin olsun canim bende bosanmayi cok istedim ama yapamdadim bazi erkeklerin derdi cekilmiyor gercekten

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Amin baharım Allah razı olsun ❤️🤲🏻. Babası kız çocuğu olur diye çok hevesli bakalım 🤭🤭
Allah herkesin gönlune göre versin canm qiz evlati baskadir benim iki qizim var bu bebek erkek ama ben nasil erkek bebek alışıcam bilmiyorum 🤭

Bakalım bizim kinin isteiği olacak mı 😂😂. Adama ne söylesen kayra da bunu istemiyordun sen kayrada böyle değildin diye kendince kendini avutuyor 😂😂
Ay ayni bizim durum ya benim eşiminde ayni öyle diyordu tahmini tutuda🤭🤣

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Allah yardimcin olsun canim bende bosanmayi cok istedim ama yapamdadim bazi erkeklerin derdi cekilmiyor gercekten
Anlaşamıyoruz kuzum beni kıracak sözler söyledi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Allah herkesin gönlune göre versin canm qiz evlati baskadir benim iki qizim var bu bebek erkek ama ben nasil erkek bebek alışıcam bilmiyorum 🤭

Ay ayni bizim durum ya benim eşiminde ayni öyle diyordu tahmini tutuda🤭🤣
Ahahaha hayırlısı olsun kuzum valla

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Anlaşamıyoruz kuzum beni kıracak sözler söyledi
Rabbim yardimcin olsun ne diyim mutlu ve degerli hissetmedigin yerde yasamanin anlami yok ,mecburi evli kalmak cok zor bi durum Allah kimseye yasatmasin ,hakkinda hayirlisi ,benim cocuklarim buyusun acikcasi bende bisanmayi dusunuyorum ama o zamanda gencligim bitmis olcak ,o zamndan sonrada nasil olur yasamak bilmiyorum artik Allaha kalmis

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Rabbim yardimcin olsun ne diyim mutlu ve degerli hissetmedigin yerde yasamanin anlami yok ,mecburi evli kalmak cok zor bi durum Allah kimseye yasatmasin ,hakkinda hayirlisi ,benim cocuklarim buyusun acikcasi bende bisanmayi dusunuyorum ama o zamanda gencligim bitmis olcak ,o zamndan sonrada nasil olur yasamak bilmiyorum artik Allaha kalmis
Kesinlikle kuzum çok zor en başta yapmak lazım sonrası nasıl olur ne olur bilemiyoruz bizede yazik

Tüm sayfalar yüklendi.