Kalp sesi ve kanama

• Konbuyu başlatan Zümra
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zümra tarafından oluşturulan Kalp sesi ve kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,232 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalp sesi ve kanama
Konbuyu başlatan Zümra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 melek annesiyim
Z

Zümra

Guest
Mrb son adet tarime göre 7 haftalık hamileyken doktora gittim ultrason da 5+2 günlük çıktı kalp sesini alamadık bana gelişmemiş dedi haftaya randevu verdi fakat bı sıkıntı yaşadım ailevi randevu vaktim gelmeden lekenmelerim oldu hafta sonu doktora tekrar gittim düşük önleyici progesteron verdi hafataya düşmezse iyi dedi bide kalp atışlarını duyamazsak haftaya kürtaj kesenin içi kan olmuş hafif kalp sesi gibi biseyler var ama emin değilim size de umut vermiş gibi olmayayım dedi bnm durumumu yaşayan varmı lütfen yardımcı olun 🙏

Fatmacan

Kayıtlı Üye
rank
Mrb son adet tarime göre 7 haftalık hamileyken doktora gittim ultrason da 5+2 günlük çıktı kalp sesini alamadık bana gelişmemiş dedi haftaya randevu verdi fakat bı sıkıntı yaşadım ailevi randevu vaktim gelmeden lekenmelerim oldu hafta sonu doktora tekrar gittim düşük önleyici progesteron verdi hafataya düşmezse iyi dedi bide kalp atışlarını duyamazsak haftaya kürtaj kesenin içi kan olmuş hafif kalp sesi gibi biseyler var ama emin değilim size de umut vermiş gibi olmayayım dedi bnm durumumu yaşayan varmı lütfen yardımcı olun 🙏
Ay cnm ya Rabbim yardimcin olsun inşallah kütü bişey olmaz ya

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
öncelikle geçmiş olsun canım evet bende aynı şeyi yaşadım 8 haftalık olması gerekirken 6 hafta görünüyordu sonrasında kanamam ve kalp atışı olmadi 1 hafta sonra tekrar gittiğimde bebeğin gelişmediğini ve kürtaj dediler kabul etmedim eve geldiğim 3 gün sonra bebeğim düştü

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar