Kalpte beyaz odak

• Konbuyu başlatan Fatmaskndr
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatmaskndr tarafından oluşturulan Kalpte beyaz odak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 646 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalpte beyaz odak
Konbuyu başlatan Fatmaskndr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin
F

Fatmaskndr

Guest
Detaylı ultrason da kalpte beyaz odak görülen oldu mu acaba? Olduysa doktor yorumlarınız ne oldu acaba

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bir bilgim yok cnm doktorun birşey demedi mi

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
2li ve 4lü testim normaldi, burun kemiği ve ense kalınlığı normal, bacakları gayet uzun, down sendromu olan bebeklerde görülebilir ihtimal dahilinde dedi, kendi doktorum tek başına anlamlı bir bulgu değil dedi ama içimde bi sızı olarak kaldı

B

Bilge

Guest
Detaylı ultrason da kalpte beyaz odak görülen oldu mu acaba? Olduysa doktor yorumlarınız ne oldu acaba
4lu testte bana çıktı ama internette çok önemli demiyor bende başka bi dr gitmeyi dusunuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet bizimde goruldu devlet hastanesi perinatolojiyr gonderdi..ozel hastane tek basina bi anlami yok ilerleyen zamanda kayboluyor dedi...icimiz rahatlasin diye gittik perinatolojiye oda baska bi sorun olmadigini tek basina parlak nokta oldugunda bi sure sonra kayboldugunu bazen 1000 de 1 down sendromu belirtisi olabilcegini soyledi...2 li taramamiz temizdi takmiyorum bile kafma bisey olmaz allahin izniyle

Son düzenleme:

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
4lu testte bana çıktı ama internette çok önemli demiyor bende başka bi dr gitmeyi dusunuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet bizimde goruldu devlet hastanesi perinatolojiyr gonderdi..ozel hastane tek basina bi anlami yok ilerleyen zamanda kayboluyor dedi...icimiz rahatlasin diye gittik perinatolojiye oda baska bi sorun olmadigini tek basina parlak nokta oldugunda bi sure sonra kayboldugunu bazen 1000 de 1 down sendromu belirtisi olabilcegini soyledi...2 li taramamiz temizdi takmiyorum bile kafma bisey olmaz allahin izniyle
Sağ sağlim kucağımıza alırız inşallah 🙇‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar