Kalsiyum yüksekliği nedir acaba ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kalsiyum yüksekliği nedir acaba ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 703 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kalsiyum yüksekliği nedir acaba ?
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase
Kızlar nöroloji doktoruna gittim baş için oda büssuru tahlil istedi kalsiyum yüksek çıkmış internetten baktım çok iyi şeyler çıkmadı karşıma ocağın 18 de gidicem iki tane MR verdi onlar çekilcek yani zamanda çok kafamda takıldı kalsiyum yüksekliği nedir ? Bilen arkadaşlarm varsa rahatlatır mi beni o konuda nörolojk bulgular yaizyordu bende olanlar ama intetten işte korkuttu beni
Şimdiden çok teşekkür ederim 🙏
Çok geçmiş olsun kuzum 🙏🏻 inşallah bişey değildir canım internete fazla bakma canım insanın pisikolijisini bozuyor internet kafa ağrısı neden olur yazssan bile tümör diyor o yüzden hiç kafana takma internette yazanları kuzum inşallah Rabbimin izniyle önemli bişey değildir kuzum

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun kuzum 🙏🏻 inşallah bişey değildir canım internete fazla bakma canım insanın pisikolijisini bozuyor internet kafa ağrısı neden olur yazssan bile tümör diyor o yüzden hiç kafana takma internette yazanları kuzum inşallah Rabbimin izniyle önemli bişey değildir kuzum
İnşallah birtanem aynen kuzum yeminle ölüme götürüyor resmen ya bakınca bende bakmıyorum ocağın 18 belli olcak işte kuzum bakalım ne dicek doktor bir mr çekilsin de 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar