Kan ilaci ve dvitamini

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Kan ilaci ve dvitamini başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 632 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan ilaci ve dvitamini
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya izm

Kübra çelik

Kayıtlı Üye
rank
Doktor bana da verdi kabız olursan günde 1 kere iç dedi. Kan ilacında sabah çay veya süt ıçersen kahvaltı dan 2 saat önce kullanman gerekiyor muş ilacı.süt veya çay ı etki göstermiyormuş.

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Doktor bana da verdi kabız olursan günde 1 kere iç dedi. Kan ilacında sabah çay veya süt ıçersen kahvaltı dan 2 saat önce kullanman gerekiyor muş ilacı.süt veya çay ı etki göstermiyormuş.
Doktorum kan ilacını aç karına 45 dk önce içmen yeterli olur demişti. Süt ve çay etkisini yok ediyormuş da. 2 saat çok, fazla degil mi.

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Renk değişikliği yapıyor ben bu gebelikte kabızlık çok çektim kaç kez lavman yapmak zorunda kaldım enson dahiliyeci bağırsak düzenleyici verdi çünkü ikinmakta sıkıntı gebelikte malum

Tüm sayfalar yüklendi.