Kan sulandırıcı iğne kullanan varmı

• Konbuyu başlatan Ülkü
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ülkü tarafından oluşturulan Kan sulandırıcı iğne kullanan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,694 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan sulandırıcı iğne kullanan varmı
Konbuyu başlatan Ülkü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilandefne123
Ü

Ülkü

Guest
Kan sulandırıcı İyne kullanıyorum 6 +1 gebelik teyim bügün iyneyi yaparken biraz zorladım igneyi sokarken şuan da topacık bır sertlik oluştu Bi sorun olur mu kullanan arkadaşlar yardımcı olurmı

D

demet

Guest
Kan sulandırıcı İyne kullanıyorum 6 +1 gebelik teyim bügün iyneyi yaparken biraz zorladım igneyi sokarken şuan da topacık bır sertlik oluştu Bi sorun olur mu kullanan arkadaşlar yardımcı olurmı
canım ben de öyleyim 26 haftalık hamileyim sorun olmaz korkma sağ salim kucağına alırsın inşallah

G

Gülseda

Guest
İğne deri altında toplanır bazen damara denk gelir morarır bazen kanar bazen iğne yaparken bebek tam oraya tekme atar ohoho kızım için 252 iğne kullandım 0.8 ilk 5 ay sonrada 0.4 korkma rahat ol Rabb'ime sığın annesi hiç birseycik olmaz 🙂

Dilandefne123

Kayıtlı Üye
rank
Kan sulandırıcı İyne kullanıyorum 6 +1 gebelik teyim bügün iyneyi yaparken biraz zorladım igneyi sokarken şuan da topacık bır sertlik oluştu Bi sorun olur mu kullanan

Karnınıza yapmayın sertlik varsa bende kulandım 3 ay boyunca şimdi kulanmıyom kolunuza vurabilirsiniz ben hep kolda vuruyordum kan sulandırıcı ıgnelerımı

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Canm bnm kolum öyle oldu serumdan sonra acile gittim doktor pamuğa kolonya dök masaj yap ovala dedi yaptım bi haç defa geçti şükür

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Birşey olmaz ALLAHIN İZNİYLE cnm bir dahakine kendini kasmadan sakince vur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar