Kan testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Leyla Gül tarafından oluşturulan Kan testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 622 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kan testi
Konbuyu başlatan Leyla Gül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
İyi dayanmışsın bile ben regli gününde yapmıştım ona bile zor tutmuştum kendimi test yapmamak için ☺️
ben 10 gune kadar beklemek isterdim fakat esim sabredemedi bugunde gelmedine gore 6 gun geçikdim🥰 kan verdim Allahin izniyle Hamileyim 🤲🏻 Allahim sen bana o duygu tekrardan nasip eylesin 🤲🏻🌸🌸 çok dua edin bacilarim bana

@minikmucizelerim41

Kayıtlı Üye
rank
ben 10 gune kadar beklemek isterdim fakat esim sabredemedi bugunde gelmedine gore 6 gun geçikdim🥰 kan verdim Allahin izniyle Hamileyim 🤲🏻 Allahim sen bana o duygu tekrardan nasip eylesin 🤲🏻🌸🌸 çok dua edin bacilarim bana
Yaa kaçıncı gebeliğin 🥰 Gerçi her hamilelik hissi o kadar güzel ki. Bende ikinci gebeliğimi yaşıyorum aynı heyecan valla 🤭

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayyy kizz sen benden daha heycanlisin haa😄 ben bile o kadar heycanli degilim negetif bence 😏 Ya bugun ya yarin çikar dedi kiz
Ay nasıl olmayayım kız kardeş gibi olduk burada herkesle 😍😍. Çıkar çıkmaz haber ver burada normalde 2 saatte çıkıyor inşallah orada da hemen çıkar

Tüm sayfalar yüklendi.