Kanama bitmiyor 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asra tarafından oluşturulan Kanama bitmiyor 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 887 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kanama bitmiyor 🥺
Konbuyu başlatan Asra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar kurtaj olalı 13 gün oldu leke tarzında kanamam devam edyr ama son iki gündür çok gelmeye başladı ama parça gelmiyr böyle su gibi rengidd tam kan gibi değil ve ağrım var normalmi sizce artık bitsin bıktım yoruldum

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar kurtaj olalı 13 gün oldu leke tarzında kanamam devam edyr ama son iki gündür çok gelmeye başladı ama parça gelmiyr böyle su gibi rengidd tam kan gibi değil ve ağrım var normalmi sizce artık bitsin bıktım yoruldum
Normal cnm normal dogum gibidir kürtajda o yuzden uzun sürer

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Normal sonuçta parça vardı içinde ben bir aydan fazla çektim geçmiş olsun

Allah yardımcın olsun cnm bir çay kaşığı acı kahve içine de birazcık limon tuzu ekle top haline getir bir bardak su ile yut kesiyor kanamani inşallah işe yarar 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar