Kanamam geliyor bilgisi olan var mi?

• Konbuyu başlatan Rumeysa şahinn
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rumeysa şahinn tarafından oluşturulan Kanamam geliyor bilgisi olan var mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 739 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kanamam geliyor bilgisi olan var mi?
Konbuyu başlatan Rumeysa şahinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan akile
R

Rumeysa şahinn

Guest
Hanımlar merhabalar bugün 8+3 haftadayım 5+1 de kanamam gelmeye başladı izlenme şeklinde defalarca doktora gittim kesede veya kese dışında kanama görünmüyor dedi progestan verdi ama benim kanamam hala lekelenme şeklinde geliyorsebebi nedir sizce benim gibi olan var mi

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Lekelenme kahverengi ise eski bir kanama olabilir. Bende de oluyordu Normal bi durum değil doktor kontrolleri ihmal etmeyin. Geçmiş olsun

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhabalar bugün 8+3 haftadayım 5+1 de kanamam gelmeye başladı izlenme şeklinde defalarca doktora gittim kesede veya kese dışında kanama görünmüyor dedi progestan verdi ama benim kanamam hala lekelenme şeklinde geliyorsebebi nedir sizce benim gibi olan var mi
Kanamn fazlaysa başka doktorada görün canm ama bazı hamileliklerdede oluyo yani

akile

Kayıtlı Üye
rank
birsey soracagim ben 8 haftalik ikiz hamileyim ve bir haftadir cok hafif akinti seklinde kan geliyo karisik yasayan oldumu riski nedir 4gun hastanede

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar