Kanamam var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Dilek tarafından oluşturulan Kanamam var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 743 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kanamam var
Konbuyu başlatan Dilek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Hemen doktora git ben 11 haftalığım 4 kere kanamam oldu şu an hastaneedeyim ihman etme sakın cnm inşalla koty bisey olmaz🙏

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Gittim ama birşey demedi 2 gün sonra gel dedi tekrar beta yaptı 2238 çıktı zaten bebek görünmüyor birde kanama çıktı düşuk olmamıştır demi 😢
Olmamıştır İnşallah canım bol bol dua et bugün cuma herşey dua ile bebeğinide İnşallah görürsün yakında 🤲

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Gttim ama eve gönderdi . Hem ultrasondan hemde alttan baktı bebek te gorunmuyor . Tekrar beta yaptırdı. 2 gün sonra gel kesin o zman birsey söylerim dedi dusmemistir demi çok korkuyorum
Kaç haftalık bebeğin önceden gördümüydü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gttim ama eve gönderdi . Hem ultrasondan hemde alttan baktı bebek te gorunmuyor . Tekrar beta yaptırdı. 2 gün sonra gel kesin o zman birsey söylerim dedi dusmemistir demi çok korkuyorum
Kanaman varsa neden eve gönderdi ki doktorları anlamak zor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kanaman varsa neden eve gönderdi ki doktorları anlamak zor

Tüm sayfalar yüklendi.