Sorum var Kanlı kakaa

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Kanlı kakaa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 899 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kanlı kakaa
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlarında dediği gibi alerjiden tanıdık birininde başına geldi uzun süre süt ve süt içerikli hiç birşey kendide yemedi çocuğa da yedirmedi ama tabi sizin neye alerjisi vardır bilemem doktora gidin bence
Yani alerjinin vucudunda neye yol açtığını bilemeyiz bazı alerjiler nefes darlığı bile yapıyor mesela mervenin oğlunun çoklu besin alerjisi var çocuk birini yese direk yoğum bakımlık oluyor sen düşün
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kullanmıyorum ama iki gündür antibiyotik kullanıyor
İacı neden veriyorsun peki

Normalde o aylarda doktor gözetiminde antibiyotik veriliyor

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Yani alerjinin vucudunda neye yol açtığını bilemeyiz bazı alerjiler nefes darlığı bile yapıyor mesela mervenin oğlunun çoklu besin alerjisi var çocuk birini yese direk yoğum bakımlık oluyor sen düşün

İacı neden veriyorsun peki

Normalde o aylarda doktor gözetiminde antibiyotik veriliyor
Göğüs hırıltısı ve öksürük için doktor verdi zaten

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Göğüs hırıltısı ve öksürük için doktor verdi zaten
Evet ben doktoe vermiyor demiyorum ama belirli bir aya kadar antibiyotik sadece doktor gözetiöinde veriliyor . Ben doktorun nasıl eve verdi onu düşünüoyurm . Ne kadar veriyorsun peki normalde kilo hesabı veriliyor o bile . Veren doktorun baya düşüncesizmiş

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Evet ben doktoe vermiyor demiyorum ama belirli bir aya kadar antibiyotik sadece doktor gözetiöinde veriliyor . Ben doktorun nasıl eve verdi onu düşünüoyurm . Ne kadar veriyorsun peki normalde kilo hesabı veriliyor o bile . Veren doktorun baya düşüncesizmiş
3 aya kadar verilmiyor. Serumla veriyorlar vücuduna bende böyle biliyorum

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Hatta iki ilaç yazdı ben okuyup araştırıp sadece onu verdim ötekinde ağrı ve ateş için 12 öncesi için kullanılmamalı yazıyordu bende onu vermedim bunda 2 ay ve 12 yaş aralıklı çocuklarda kullanılabilir enfeksiyon için yazıyordu bunu verdim şu icindeki ölçekler varya ondan 1 ölçek veriyorum

Defneninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımda şuan hasta hırıltısı öksürüğü var genzide tıkalı doktora götürdüm peditus verdi ama çok gerekmedikçe kullanma dedi 4 gündür sadece 2 sefer çay kaşığıyla verdim en önemli olan şey bol bol emzirmek antibiyotik veremeyiz çocuk küçük dedi doktor sana nasıl verdi bende önu anlamadım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Hatta iki ilaç yazdı ben okuyup araştırıp sadece onu verdim ötekinde ağrı ve ateş için 12 öncesi için kullanılmamalı yazıyordu bende onu vermedim bunda 2 ay ve 12 yaş aralıklı çocuklarda kullanılabilir enfeksiyon için yazıyordu bunu verdim şu icindeki ölçekler varya ondan 1 ölçek veriyorum
1 ölçek çok fazla ama canım doktoeun sana tarif etmedi mi içinde normalfe şıeınga çıkması lazım şırınga ile kilo hesabı veriliyoe

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar