Kapı süsü 💞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Kapı süsü 💞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,360 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kapı süsü 💞
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Soner_sus_bebek instagram sayfasından canım 160 TL 5 metre tül iki tül tül süsü birde isimli kapı süsü kapıda ödeme de var bir bak istersen ürün çeşitlerine 🥰😇🙏 En güzelleri prensesin olsun 💞😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkürler kuzum 💞😇

Teşekkür ederim canım 🥰😍
O kapıya nasıl takılıyor malesef instgramim yok 🙈

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ay ay ah ne kadar tatlı olmuş ya bende yaptiracktim canım hangi site ayrıca ne kadar acaba
Soner_sus_bebek instagram sayfasından canım benim 160 TL ye yaptırdım ben 😍

O kapıya nasıl takılıyor malesef instgramim yok 🙈
Videosunu atıyorlar çok kolay takılışı canım 😊 https://imgyukle.org/image/EG54 ama şöyle bir örnek atayım sana 😇

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Hazırlık dünyalarındayız aşkom 😅 Teyzeleri kızımın kapı süsleri 💞😇 Hem fikir olsun dedim hemde sizlerle paylaşmak istedim 🥰🙏
Nur bi anda,aklima ne geldi sen boyle hazirliklar yap8yosun ya sibel mami gibi son haftalarda cinsiyet degisirse napican😂😂😂

İmerafera

Kayıtlı Üye
rank
Hazırlık dünyalarındayız aşkom 😅 Teyzeleri kızımın kapı süsleri 💞😇 Hem fikir olsun dedim hemde sizlerle paylaşmak istedim 🥰🙏
Cokbegendim cok guzel Allahım sağa salim kullanmayı nasip etsin hepimize Insallah.cok guzel heyecanlar bunlar .
Resim nasıl paylaşılıyor. Bende benimkini ariyim bakalım beğenecek mısınız?

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Cokbegendim cok guzel Allahım sağa salim kullanmayı nasip etsin hepimize Insallah.cok guzel heyecanlar bunlar .

Google img yukle yazıyorum ilk çıkan sayfaya tıklıyorum orada resmi yükle diyor yükledikten sonra da URL sayfasını kopyalıyorum bu kadar canım

Amin canım çok teşekkür ederim sende at canım fikir olur hem 💞😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar