Karın şeklinden Cinsiyet belli olur mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fadimana tarafından oluşturulan Karın şeklinden Cinsiyet belli olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,555 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karın şeklinden Cinsiyet belli olur mu
Konbuyu başlatan Fadimana
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Valla her ne kadar inanmak istemesemde benimko öyleoldu kizimda dediğin gibi yaygan bide yumuşak oldu suan erkek bekliyorum karnim oldukca sert ve basketbol topu gibi onde ve yuvarlak birde şöyle diyolar arkadan bakinca kadinin hamile olduğu anlaşılmıyorsa erkek ama yuruyunce böyle afedersin inek gibi yuruyorsa kizmis🙄🙄💁💁
Kız bebekte hem karın yayvan oluyor hem kalça büyüyor ya o biraz farklı şekilde anlatılmaya çalışılmış galiba eskiler nihayetinde söyleyen benzetme işte ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla insan sasiyor ama bunu ogrendikten sonra hamile kadinlara hep arkadan bakarim😂😂😂😂
Kız bebek bekleyenler yanlış anlamasın diye çok şey yapamadım da gece gece sen beni güldürdün Allah ta seni güldürsün ne diyeyim 😂😂😂😂

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Kız bebekte hem karın yayvan oluyor hem kalça büyüyor ya o biraz farklı şekilde anlatılmaya çalışılmış galiba eskiler nihayetinde söyleyen benzetme işte ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız bebek bekleyenler yanlış anlamasın diye çok şey yapamadım da gece gece sen beni güldürdün Allah ta seni güldürsün ne diyeyim 😂😂😂😂
😂😂😂😂💖💖💖🌹🌹

Fatma_27

Kayıtlı Üye
rank

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Hahah benım 1 kızım var buda erkek aynen dedıgın gıbı kızda karnım daha yayılmıs sekıldeydı bunda sivri one dogru

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar