Karın sertleşmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mana. tarafından oluşturulan Karın sertleşmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,836 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karın sertleşmesi
Konbuyu başlatan Mana.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Evet aynı şekilde bende de sırt üstü yatinca daha çok oluyor ve yumurta gibi toplanıyor siz kaç haftaliksiniz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktorumu aradım yarım saatte bir geliyorsa sürekli sertleşip yumusuyorsa erken doğum sinyali olabilir ama günde dört beş kez olması sorun değil normal kabul edebiliriz dedi umarım çoğalmaz 🙏🙏
Benim daha 19. Haftada canım inşallah erken doğumla alakalı değildir 🙄

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba, 23 haftalık hamileyim bu ilk gebeliğim, 17. Haftadan beri bebeğin hareketlerini hissediyorum ve ara ara bazen hergun iki üç kez karnımda yumru gibi kasılmaya bir benzer sertleşme oluyor, bu durumu yaşamış olan annelerin tecrübelerini rica ediyorum
Bendede her gun oluyor sertleşiyor okşuyorum bende konsuyorum 2dakka sonra yok oluyor bebek büyüyor yeri daralıyor haraket etikce oyle oluyor galiba ozelike uzandigimda basliyor hemen ☺️sanki bebegin kafaisini oksar gibi hisedyorum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba, 23 haftalık hamileyim bu ilk gebeliğim, 17. Haftadan beri bebeğin hareketlerini hissediyorum ve ara ara bazen hergun iki üç kez karnımda yumru gibi kasılmaya bir benzer sertleşme oluyor, bu durumu yaşamış olan annelerin tecrübelerini rica ediyorum
Druna söyle kasılmalar için magnezyum veriyorlar canım çokta rahatlatıyor

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Benimde ilk gebeliğim bende de sık sık oluyor Dr normal dedi bana yani günde üç ila on defa arası yapabiliyorlar mış

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kasılma bütün karnın sertleşmesidir ama bebeğin kendini bu kadar erken toplamasıda normal değil doktoruna söyle magnezyum verir büyük ihtimalle ben 27 haftadan sonra kullandım kasılmalar yüzünden

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar