Karında kasilma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Asimelek88 tarafından oluşturulan Karında kasilma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 823 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Karında kasilma
Konbuyu başlatan Asimelek88
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

Asimelek88

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum daha önce pijamami kaldırarak kadar kasilmam olmadı 🙄 şakamısin
Kaldırma dediysem çok abartılı birşey değil ama kasiliyor işte görüyorum evdekilere dedim kabızmisin diye sordular buna pek inanmadım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gerçekten kasılma niye olur birşey demiyecen mi hamilelik yoksa imkansız demişsin hamile iken olabilir mi diyorsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anlatmaya çalıştım elimden geldiğince nasıl birşey oluyor

Son düzenleme:

Asimelek88

Kayıtlı Üye
rank
belki gebesin🤭 bilmiyorsun
Valla doktor tahlil istedi geçende beta hcg de istemiş baska şeylerde beta hcg yok prolaktin yüksek çıkmış referfans dışı ama hafif bir yükseklik yok birşey dedi çok yüksek çıkarsa sorun dedi daha önce prolaktin kacti bir ara dahiliyede bakmışlardi ama hatırlamıyorum ne kadar yükselmiş bakardim

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Karnımin alt bölgesinde birkaç gündür kasilma var sağ tarafa doğru çekilme yaşadım bazende iki tarafa segirme mi desem kasılma desem tam bilemedim ama öyle birşey oluyor neden anlamadım
Gaz sancısı olabılır ben yasamadım ama buyuk ıhtımal bagırsak hareketlerıdır ,benım de dogumdan sonra damar atması gıbı oluyor karnımda ama ole dısardan falan bellı olmuyo,ıcerden oluyo rahım toparlanmasıdır benımkı,2 yıla kdar rahım anca toparlanıyomus,dısardan bellı olan kasılmayıda ilk defa duyuyorum şaşırdım acıkcası🙄

Asimelek88

Kayıtlı Üye
rank
Gaz sancısı olabılır ben yasamadım ama buyuk ıhtımal bagırsak hareketlerıdır ,benım de dogumdan sonra damar atması gıbı oluyor karnımda ama ole dısardan falan bellı olmuyo,ıcerden oluyo rahım toparlanmasıdır benımkı,2 yıla kdar rahım anca toparlanıyomus,dısardan bellı olan kasılmayıda ilk defa duyuyorum şaşırdım acıkcası🙄
Bu bağırsak hareketi degil yatınca ve bacaklarımı toplayınca olan segirme mi kasilmami öyle birşey anlamadim

Tüm sayfalar yüklendi.