Sorum var Karında sertlik acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evamia tarafından oluşturulan Karında sertlik acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 785 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karında sertlik acil
Konbuyu başlatan evamia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Karnım çok sert gergin bugün bebeğin hareketini hiç duymadım 22 haftalık hamileyim normal mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ve karnımda hafif ağrı da var
Canım acile görün bir istersen sertlik normal değil Bir de 22 haftalıksın hiç hareketlerini duymadın mı

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Canım acile görün bir istersen sertlik normal değil Bir de 22 haftalıksın hiç hareketlerini duymadın mı
Hissettim canım normalde hissediyorum da işte bir yazdığım gün hiç hareket etmemişti bugün de en fazla bir iki kere hissettim çok azaldı yani

Geçmiş olsun canım gittin mi doktora
Yok ya gitmedim canım başlarda hastaneye çok gittim gitmek istemiyorum artık ultrasona fazla girmek iyi değilmiş herhalde bugün biraz hareket etti gibi ama çok değil bakalım takip ediyorum şuan öyle

Geçmiş olsun canım gittin mi doktora
Yok ya gitmedim canım başlarda hastaneye çok gittim gitmek istemiyorum artık ultrasona fazla girmek iyi değilmiş herhalde bugün biraz hareket etti gibi ama çok değil bakalım takip ediyorum şuan öyle

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Hissettim canım normalde hissediyorum da işte bir yazdığım gün hiç hareket etmemişti bugün de en fazla bir iki kere hissettim çok azaldı yani

Dinlen ve hareket hissetmediğin zaman soluna uzan ve şekerli şeyler tuket hareket eder canım benim geçmiş olsun inşallah ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar