Karında Sertlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur Toygar Tıraz tarafından oluşturulan Karında Sertlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,412 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karında Sertlik
Konbuyu başlatan Nur Toygar Tıraz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur Toygar Tıraz

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 🙋
33+6 dayız, bebek doğum pozisyonunda şuana kadar hiç bir sorunumuzda yoktu çok şükür hareketleri de aktifti takı bugüne kadar. Hareketlerinde büyük farkla azalma var ve bebeğim sol tarafta bebeğin olduğu kısım aşırı sertleşiyor bir süre bu şekilde kalıyor ve belim sızlıyor ama aşırı bir acı yok. 1 dk içinde tekrar yumusuyor bir süre sonra tekrar aynı. Çok tedirginim doktoruma yazdım ama geri dönüş bekleyene kadar size de danışmak istedim. İlk gebeliğim tecrübem de yok. Sizce neden olabilir 🙏

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 🙋
33+6 dayız, bebek doğum pozisyonunda şuana kadar hiç bir sorunumuzda yoktu çok şükür hareketleri de aktifti takı bugüne kadar. Hareketlerinde büyük farkla azalma var ve bebeğim sol tarafta bebeğin olduğu kısım aşırı sertleşiyor bir süre bu şekilde kalıyor ve belim sızlıyor ama aşırı bir acı yok. 1 dk içinde tekrar yumusuyor bir süre sonra tekrar aynı. Çok tedirginim doktoruma yazdım ama geri dönüş bekleyene kadar size de danışmak istedim. İlk gebeliğim tecrübem de yok. Sizce neden olabilir 🙏
Ben 40. Haftama girdim aynı durum bende de var bebek artık büyüdüğü için hareketlerde azalma olabiliyormuş günde 10 defa kıpırdadığı zaman sıkıntı olmuyormuş. Bebek topluyor kendini normal canım❤️

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Ben 40. Haftama girdim aynı durum bende de var bebek artık büyüdüğü için hareketlerde azalma olabiliyormuş günde 10 defa kıpırdadığı zaman sıkıntı olmuyormuş. Bebek topluyor kendini normal canım❤️
10 u geçti hareketi ama dün e göre baya az tabikide. Uf insan çok tedirgin oluyor ya 🙄 teşekkür ederim 😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar