Karnimdan pat diye ses geliyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elmas tarafından oluşturulan Karnimdan pat diye ses geliyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,012 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karnimdan pat diye ses geliyor
Konbuyu başlatan Elmas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Babybaby

Elmas

Kayıtlı Üye
rank
Karnimdaki bucuruk hareket ettiği zaman bazen pat diye ses geliyor. Ses de hani patlatılan poşetler var ya patlattikca insani rahatlatan 🤪 o ses gibi çok garip yaa.. Olan var mi? Yasayan var mi? Baya poşet patlatir gibi ses geliyor harekette.

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Karnimdaki bucuruk hareket ettiği zaman bazen pat diye ses geliyor. Ses de hani patlatılan poşetler var ya patlattikca insani rahatlatan 🤪 o ses gibi çok garip yaa.. Olan var mi? Yasayan var mi? Baya poşet patlatir gibi ses geliyor harekette.
Bende öyle olmuştu bi kaç kere bende anlamadım ki

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Bağırsaklardan dolayı olabilir

Eslem

Kayıtlı Üye
rank
Hımm enteresan canım ilk kez duyuyorum canım rabbim saglikla kucagina almayı nasip etsin inşallah canım benim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar