Kas ve kirpik yanması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Kas ve kirpik yanması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,183 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kas ve kirpik yanması
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı geceler kızlar ne yapıyorsunuz nasılsınız
Dün bir talihsizlik yaşadım Elif söylemis zaten şu an gözüm de hafif bulanıklik var kasim kirpiğim hepsi yandı alnımda ve göz çevremde yanıklar var hafif başına gelen oldu mu hiç kirpiğim ve kasım ne zaman eski haline döner aynaya bakmak istemiyorum resmen yine de Allah'ıma binlerce kez şükürler olsun gözüm görüyor çok şükür beterin beteri var rabbim beterinden korusun gerçekten çok korktum.cokEkli dosyayı görüntüle 4826
Abla Allah şifa versin kasların yeniden çıkar ablam ama kirpiklerini bilemem abla ciddiyete gitsen daha iyi olur abla krem yazar sana cildiyedeki

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı geceler kızlar ne yapıyorsunuz nasılsınız
Dün bir talihsizlik yaşadım Elif söylemis zaten şu an gözüm de hafif bulanıklik var kasim kirpiğim hepsi yandı alnımda ve göz çevremde yanıklar var hafif başına gelen oldu mu hiç kirpiğim ve kasım ne zaman eski haline döner aynaya bakmak istemiyorum resmen yine de Allah'ıma binlerce kez şükürler olsun gözüm görüyor çok şükür beterin beteri var rabbim beterinden korusun gerçekten çok korktum.cokEkli dosyayı görüntüle 4826
Çok geçmiş olsun gamzem çok üzüldüm elifin postunu görünce daha iyisin inşallah. çok şükür ki daha kötü bir şey olmamış kaşın kirpiğin zamanla çıkar sen iyi ol yeterki Allah beterinden korusun inşallah bol bol dua oku başına sık sık kaza geliyor bi hocaya okut kendini çocuklarını

Tüm sayfalar yüklendi.