Kas ve kirpik yanması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Kas ve kirpik yanması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,187 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kas ve kirpik yanması
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Hepinizden Allah razı olsun kızlar @Sona kuzum soba yüzüme patladı kaşım gözüm yandı alın çevrem ve göz kapaklarım da hafif yandı
Ya kiyamam sana Allah yardimcin olsun canm korkma kasina kipriyine yeniden tük gelicek Allah korumuş seni yuzun yanmamış canm nasilda korkmuşsun şimdi rabim beterinden korusun

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Hayırlı geceler kızlar ne yapıyorsunuz nasılsınız
Dün bir talihsizlik yaşadım Elif söylemis zaten şu an gözüm de hafif bulanıklik var kasim kirpiğim hepsi yandı alnımda ve göz çevremde yanıklar var hafif başına gelen oldu mu hiç kirpiğim ve kasım ne zaman eski haline döner aynaya bakmak istemiyorum resmen yine de Allah'ıma binlerce kez şükürler olsun gözüm görüyor çok şükür beterin beteri var rabbim beterinden korusun gerçekten çok korktum.cokEkli dosyayı görüntüle 4826
Çok geçmiş olsun gamze evet kardeşin yazmıştı ona yazdım ama görmedi galiba cevap vermedi kasın kirpiğine sarımsak sür 2 saat sonra yıka çabuk çıkar birde gecede vazelin sür

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok geçmiş olsun gamze evet kardeşin yazmıştı ona yazdım ama görmedi galiba cevap vermedi kasın kirpiğine sarımsak sür 2 saat sonra yıka çabuk çıkar birde gecede vazelin sür
Canım hafif yanıklar olduğu için sarımsak sürenmem Allah razı olsun ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya kiyamam sana Allah yardimcin olsun canm korkma kasina kipriyine yeniden tük gelicek Allah korumuş seni yuzun yanmamış canm nasilda korkmuşsun şimdi rabim beterinden korusun
Allah razı olsun canım

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun gamzem çok üzüldüm elifin postunu görünce daha iyisin inşallah. çok şükür ki daha kötü bir şey olmamış kaşın kirpiğin zamanla çıkar sen iyi ol yeterki Allah beterinden korusun inşallah bol bol dua oku başına sık sık kaza geliyor bi hocaya okut kendini çocuklarını
Başka noldu ki yanık dışında 🥺

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Allah razı olsun canım

Sağol canım benim Allah razı olsun
Nasılsın canım

Canım hafif yanıklar olduğu için sarımsak sürenmem Allah razı olsun ❤️

Allah razı olsun canım
Toparlanabildin mi ? Çok geçmiş olsun canım benim ya canımsın inan çok üzgünüm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Nasılsın canım

Toparlanabildin mi ? Çok geçmiş olsun canım benim ya canımsın inan çok üzgünüm
Çok şükür birazdaha iyiyim canım yüzüm yanıyor arada işte göz kapaklarım gergin

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Çok şükür birazdaha iyiyim canım yüzüm yanıyor arada işte göz kapaklarım gergin
Oy kıyamam sana ya ilaç krem devamli sür Aloe Vera ve kantaron yağı geçirir ama doğalı mutluka dene eniştem eltrikçi yüzünde bir şey patlamıştı trafo mu ne orijinal kantaron yağı aldı çok şükür sivilce kadar iz kalmdi yüzü çok kötüydü

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oy kıyamam sana ya ilaç krem devamli sür Aloe Vera ve kantaron yağı geçirir ama doğalı mutluka dene eniştem eltrikçi yüzünde bir şey patlamıştı trafo mu ne orijinal kantaron yağı aldı çok şükür sivilce kadar iz kalmdi yüzü çok kötüydü
Sağol canım benim Allah razı olsun kantoron yağı var kremlerim bitsin kullanmaya baslicam

Tüm sayfalar yüklendi.