Kas ve kirpik yanması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Kas ve kirpik yanması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,182 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kas ve kirpik yanması
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hepinizden Allah razı olsun kızlar @Sona kuzum soba yüzüme patladı kaşım gözüm yandı alın çevrem ve göz kapaklarım da hafif yandı

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Ah kuzum ya 🥺🥺. Çok çok geçmiş olsun rabbim beterinden korumuş valla eski haline döner canım sen o konuda canını sıkma . Ama üzeriniz de nazar var sanırım bol bol evin içini de oku . Rabbim Şafi ismi ile şifa versin inşallah 🙏🏻 ay bundan sonra sobayada yaklaşamazsın insanda travma oluyor böyle şeyler
Valla bn hala şoktayım üzüntüden başıma ağrıyor hala

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı geceler kızlar ne yapıyorsunuz nasılsınız
Dün bir talihsizlik yaşadım Elif söylemis zaten şu an gözüm de hafif bulanıklik var kasim kirpiğim hepsi yandı alnımda ve göz çevremde yanıklar var hafif başına gelen oldu mu hiç kirpiğim ve kasım ne zaman eski haline döner aynaya bakmak istemiyorum resmen yine de Allah'ıma binlerce kez şükürler olsun gözüm görüyor çok şükür beterin beteri var rabbim beterinden korusun gerçekten çok korktum.cokEkli dosyayı görüntüle 4826
Canım benim çok geçmiş olsun ❤️🤲 çok üzüldüm İnan şükret ki yanık az yoksa toparlanman zaman alırdı Kaşın kirpiğin de çıkar canım merak etme

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Hayırlı geceler kızlar ne yapıyorsunuz nasılsınız
Dün bir talihsizlik yaşadım Elif söylemis zaten şu an gözüm de hafif bulanıklik var kasim kirpiğim hepsi yandı alnımda ve göz çevremde yanıklar var hafif başına gelen oldu mu hiç kirpiğim ve kasım ne zaman eski haline döner aynaya bakmak istemiyorum resmen yine de Allah'ıma binlerce kez şükürler olsun gözüm görüyor çok şükür beterin beteri var rabbim beterinden korusun gerçekten çok korktum.cokEkli dosyayı görüntüle 4826
Oyy kıyamam ya kzuum benim nasılsın şimdi çok geçmiş olsun canım benim 💕💜 kıyamam ben sana çok üzüldüm ya canım benim inşallah biran önce düzelir canım benim çok üzgünüm moralini bozma hepsi düzelir canın sağ şükür

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allah razı olsun canım
Canım benim çok geçmiş olsun ❤️🤲 çok üzüldüm İnan şükret ki yanık az yoksa toparlanman zaman alırdı Kaşın kirpiğin de çıkar canım merak etme
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oyy kıyamam ya kzuum benim nasılsın şimdi çok geçmiş olsun canım benim 💕💜 kıyamam ben sana çok üzüldüm ya canım benim inşallah biran önce düzelir canım benim çok üzgünüm moralini bozma hepsi düzelir canın sağ şükür
Sağol canım benim Allah razı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar