Kasık ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde İpek123 tarafından oluşturulan Kasık ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 506 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kasık ağrısı
Konbuyu başlatan İpek123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İpek123

İpek123

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar.Ben size bir şey danışacaktım belki bilgisi olan vardır.Gebelik düşünmeye başladığım için bir kadın doğum uzmanına gittim muayene sonrası akıntım olduğunu söyledi iltihap için fitil verdi 3 gün fitili kullandım kullanali 1 hafta oluyor akıntılarımda artma oldu sarı akıntı şeklinde ve adet olacakmisim gibi kasik ağrım var ancak daha adetim 6 Haziran'da normalde.pelvik bölgemde de bir ağırlık var.Acaba hamilelik belirtisi mi yoksa fitil iltihabı söktüğü için akintida artış ve kasık ağrım var.

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar.Ben size bir şey danışacaktım belki bilgisi olan vardır.Gebelik düşünmeye başladığım için bir kadın doğum uzmanına gittim muayene sonrası akıntım olduğunu söyledi iltihap için fitil verdi 3 gün fitili kullandım kullanali 1 hafta oluyor akıntılarımda artma oldu sarı akıntı şeklinde ve adet olacakmisim gibi kasik ağrım var ancak daha adetim 6 Haziran'da normalde.pelvik bölgemde de bir ağırlık var.Acaba hamilelik belirtisi mi yoksa fitil iltihabı söktüğü için akintida artış ve kasık ağrım var.
Olabilir canım iltihabı sokmuş olabilir ama artmış da olabilir. Tekrar doktor ile görüşün isterseniz. Kasık ağrısıyla sarı akıntı iltihap belirtisi çünkü. Esinizde test verirse daha iyi olur kendisinden dolayı da oluyor olabilirsiniz. Genellikle mantar iltihap durumlarında eş ile birlikte tedavi öneriliyor

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Benim rahmim ters olduğu için akıntım hiç bitmedi ama sen korunmuyormusun ki hamilelik belirtisi mi diye yazmışsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar