Kasık ve bel ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nslhnunl tarafından oluşturulan Kasık ve bel ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,578 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kasık ve bel ağrısı
Konbuyu başlatan nslhnunl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nslhnunl
P

Prensesannesi

Guest
Bide benim böyle kahverengiye kaçan bir akıntım var normalmı ama bir iki damla gelip duruyor normalmı acaba
Canım bende yeni 1 aylık hamileyim bu bebegimde yaşamadım ama kızımda yaşamıştım doktorum bebek rahime yerleşirken olabilir demişti ama sen yinede doktoruna bi danış

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Yerleşme kanaması da olabilir. Bel ağrıları normal. Açık renkteki kanama dışında gelen kanamalarda korkmayın diyor benim doktorum ama danışmakta fayda var siz sorun yinede. Geçmiş olsun 💖

nslhnunl

Kayıtlı Üye
rank
Yerleşme kanaması da olabilir. Bel ağrıları normal. Açık renkteki kanama dışında gelen kanamalarda korkmayın diyor benim doktorum ama danışmakta fayda var siz sorun yinede. Geçmiş olsun 💖
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktor bana progestan hapı yazdı ve iki iğne haftada 1birkez kalçadan kulanıyorum
Hiçbir sıkıntı olmadağını söylüyor kalp atışları atıyor bunları geçen 2hafta önce gittim ama bu sabah tekrar 3.4damla leke geldi
Canım bende yeni 1 aylık hamileyim bu bebegimde yaşamadım ama kızımda yaşamıştım doktorum bebek rahime yerleşirken olabilir demişti ama sen yinede doktoruna bi danış

Doktor bana progestan hapı yazdı ve iki iğne haftada 1birkez kalçadan kulanıyorum
Hiçbir sıkıntı olmadağını söylüyor kalp atışları atıyor bunları geçen 2hafta önce gittim ama bu sabah tekrar 3.4damla leke geldi

Son düzenleme:

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank

Siz mümkün olduğunca ilişkiden ve fazla hareket den kaçının, ayakta kalmayijln progestan da kullanıyorsanız bu o kesenin yerleşmesini hızlandıracaktır. Kan değerleriniz düşük ise yerlesme olurken lekelenmeler oluyor ama siz her ihtimali göze önünde bulundurun ve kendinizi biraz sakının hızla hareketlerden.

nslhnunl

Kayıtlı Üye
rank
Siz mümkün olduğunca ilişkiden ve fazla hareket den kaçının, ayakta kalmayijln progestan da kullanıyorsanız bu o kesenin yerleşmesini hızlandıracaktır. Kan değerleriniz düşük ise yerlesme olurken lekelenmeler oluyor ama siz her ihtimali göze önünde bulundurun ve kendinizi biraz sakının hızla hareketlerden.
İlişki yok zaten hareket te fazla yok aslında
Yinede teşekkür ederim 🙏😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar