Kasıklara Bıçak saplanır gibi olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Kasıklara Bıçak saplanır gibi olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,819 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kasıklara Bıçak saplanır gibi olması
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Neyse son günlerin sağlıkla al kucağına inşallah :)
Beni mahvetti zaten dün diyorum şaşırdım günleri cuma günü oldu ama o günden beri çok problemler yaşamaya başladım o anda aşırı acı duymuştum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım inşallah

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Biraz önce kasıklarıma bıçak gibi bir sancı girdi kendimi zor attım koltuğa uzanınca hafifledi ama çocuk baskı yapıyor o yüzdenmi bilmiyorum kasıklarımda ince ince acılar oluyor Bastırdıkça acı hissediyorum ama biraz önceki acıyı tarif edemem çok kötüydü böyle olanlar oldumu 39.haftada
Belimde acilmam olduqu qün olmuştum kuşum bıçak qirer qibi 3 4 defa qirip cikmisti

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Biraz önce kasıklarıma bıçak gibi bir sancı girdi kendimi zor attım koltuğa uzanınca hafifledi ama çocuk baskı yapıyor o yüzdenmi bilmiyorum kasıklarımda ince ince acılar oluyor Bastırdıkça acı hissediyorum ama biraz önceki acıyı tarif edemem çok kötüydü böyle olanlar oldumu 39.haftada
Az daha sabır cnm benim de aynı sanki bebek degil kemik var karnımda ne yana dönsem o tarafa batıyo

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Belimde acilmam olduqu qün olmuştum kuşum bıçak qirer qibi 3 4 defa qirip cikmisti
Kaç gün sonra doğum oldu ondan sonra dinlenince geçmiş miydi cumadan beridir hala hafif kahve rengi parça parça akıntı geliyor geçmiyor çatı mayenesinden beridir

Az daha sabır cnm benim de aynı sanki bebek degil kemik var karnımda ne yana dönsem o tarafa batıyo
İşte böyle sürekli ağrılar girince anlamakta zorlanıyorum artık gelsin de bitsin diyorum stres oluyor insan dinlenince geçmese anlıcam ayağa kalkar kalkmaz böyle başlıyor

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Bende 38 haftalik hamileyim sabah o sancilarla uyandim 😫hala kecmedi sende 39 haftalik dogum yaklasiyor ondandi 🤦🏻‍♀️Allah sonumuzu hayır etsin bir nefeste kurtarsin 😕

A
[/QUOT aynen🤣

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kaç gün sonra doğum oldu ondan sonra dinlenince geçmiş miydi cumadan beridir hala hafif kahve rengi parça parça akıntı geliyor geçmiyor çatı mayenesinden beridir

İşte böyle sürekli ağrılar girince anlamakta zorlanıyorum artık gelsin de bitsin diyorum stres oluyor insan dinlenince geçmese anlıcam ayağa kalkar kalkmaz böyle başlıyor
Allahım cümlemizi kurtarsın gerçekten boşa o bu demişiz asıl zorluk son haftalarmış

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Allahım cümlemizi kurtarsın gerçekten boşa o bu demişiz asıl zorluk son haftalarmış
Aynen canım son haftalar çok zorlu oluyor artık 42 ye kadar bekleyenlere allah sabır versin

Bende 38 haftalik hamileyim sabah o sancilarla uyandim 😫hala kecmedi sende 39 haftalik dogum yaklasiyor ondandi 🤦🏻‍♀️Allah sonumuzu hayır etsin bir nefeste kurtarsin 😕

A
Amin inşaallah canım eğer geçmiyorsa doktora git daha iyi olur benim dinlenince geçtiği için gitmiyorum boşa tekrar alttan muayene olmamak için

Tüm sayfalar yüklendi.