Kasım Anneleri 🤰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Aselaras tarafından oluşturulan Kasım Anneleri 🤰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,373 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kasım Anneleri 🤰
Konbuyu başlatan Aselaras
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Islak mendil açılmadığı sürece birşey olmaz indirimde bulursan al canım ben geçen ebebekten 24 lü paket bir kutu baby me aldım hatta bir paketini yeğenimde denedik çok güzelmiş 2 paket 70 li prima premium care aldım 1 numara onada yeter geçen de uygun. Buldum 2 numara yine prima nın aldım koydum uygun bulursam bir paket daha 2 numara alıp koyacağım oda bizi idare eder
Akilli kadin anam ben adama 2 paket 1 numara aldırdım aralık basi da 2 numaradan ve 1 den gene aldircam tam.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Islak mendil açılmadığı sürece birşey olmaz indirimde bulursan al canım ben geçen ebebekten 24 lü paket bir kutu baby me aldım hatta bir paketini yeğenimde denedik çok güzelmiş 2 paket 70 li prima premium care aldım 1 numara onada yeter geçen de uygun. Buldum 2 numara yine prima nın aldım koydum uygun bulursam bir paket daha 2 numara alıp koyacağım oda bizi idare eder
Bak işte tecrübe numaralarını da biliyon ben olsam alır üst üste yıgardım 😂😂😂sağlıklı olsunlar da alınır herşeyi

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Eşimle dün konuşuyorduk dedim ben doğum yaptigimda uygulamaya gir kızlara yaz doğum yaptı diye dedim aman kumalarim habersiz kalmasın seneden diyor nasıl güldük rabbim hepinize yardım etsin inşallah ne sıkıntımız varsa gidersin.
Buda ben benim eşimde sinirleniyo sen eskiden telefonda uğraşmazdın ne var diyo oradaki kadınlar ne anlatıyo bayanlara özel diyorum gebelikle ilgili 😂😂😂

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Buda ben benim eşimde sinirleniyo sen eskiden telefonda uğraşmazdın ne var diyo oradaki kadınlar ne anlatıyo bayanlara özel diyorum gebelikle ilgili 😂😂😂
Bazen eşim diyor bak bakalım kumalarim yazmismi diye benimki sinirlenmiyor bize üstüne hosuna gidiyor bazen bişey oluyor sor bakalım yaşayan var mi bu olayı sen gibi diyor

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bak işte tecrübe numaralarını da biliyon ben olsam alır üst üste yıgardım 😂😂😂sağlıklı olsunlar da alınır herşeyi
Tecrübe ve gözlem bakma bizede çok oluyor doğum yapalı kız kardeşim ve yengem 8 ay önce doğum yaptı onlardan bakıp tüyo alarak yolumuz buluyoruz 😅😅😅😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Akilli kadin anam ben adama 2 paket 1 numara aldırdım aralık basi da 2 numaradan ve 1 den gene aldircam tam.
İyi yaparsın bacım öyle valla fırsat buldukça almak gerek😅 zaten doğduktan sonra bittikçe alıyorsun ama ilk başta biraz stok şart bence

Tüm sayfalar yüklendi.