Kasım Anneleri 🤰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Aselaras tarafından oluşturulan Kasım Anneleri 🤰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,301 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kasım Anneleri 🤰
Konbuyu başlatan Aselaras
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Bir Mucize

Kayıtlı Üye
rank
Ah ne güzel ya vallahi heyecan şimdiden sardı beni de ❤😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben resmi yukleyemiyorum ya telefonunun androidi düşük sanırım keşke atabilsem de görseniz teyzeleri elleriyle yüzünü kapattı bizimki doktor çıkardı onu verdi bize😍
Ellerini görmek bile insani mutlu ediyor, bebegimin bir fotoğrafında eli görünüyor o bile öyle mutlu ediyor ki, o minik minik parmakları ❤❤❤

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bazen eşim diyor bak bakalım kumalarim yazmismi diye benimki sinirlenmiyor bize üstüne hosuna gidiyor bazen bişey oluyor sor bakalım yaşayan var mi bu olayı sen gibi diyor
Yok normalde biz herşeyi birlikte yaparız oyun oynama video izleme tv seyretme ben sadece burda takılırken kendi köşeme çekilirim muhabbetten eksik kalıyo ya o ona sinirleyo e ne yapacak biz özel şeyleri de konuşuyoruz Burda 🙈

Valla yirmi sekiz haftaligim cinsiyeti ni hala ogrenemedm için hiç bir şey gtrmedim
Bayagı büyümüş cnm göstermiyor mu

Sezeryan da genel mi yoksa epidural spinal mi tercihin canım
Cnm gittin mi kontrole

Hiva

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzel anneler 🤗
Girdik son ayımıza hazırlıklar tamam mı?
Biz çok heyecanlıyız bu ay için dünyaya gelecek arkadaşlarımız da hazır mı ?Sizde de heyecan tavan mı 😂👼
Aynen valla canım bende son 12 gün çok heyecanlıyım hazirligimizda tm rabbim hayırlısıyla kucaklarimiza almayı nasip etsin inşallah canım

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzel anneler 🤗
Girdik son ayımıza hazırlıklar tamam mı?
Biz çok heyecanlıyız bu ay için dünyaya gelecek arkadaşlarımız da hazır mı ?Sizde de heyecan tavan mı 😂👼
Hemde nasıl heycanlıyım bugün nst ye girdim ama çok heycanlandım sancı falan çıkar diye bebekte 1 hafta öne geçmiş daha mı erken gelecek acaba bilmiyorum ne demek oluyor 1 haftadan birşey olmaz dedi ama iri olurda doğum zorlaşırmı bu sefer de onu düşünüyorum çok karışık duygular içindeyim istediği zaman gelebilir herşeyi hazır ama vaktinde gelsin de 😀

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Hemde nasıl heycanlıyım bugün nst ye girdim ama çok heycanlandım sancı falan çıkar diye bebekte 1 hafta öne geçmiş daha mı erken gelecek acaba bilmiyorum ne demek oluyor 1 haftadan birşey olmaz dedi ama iri olurda doğum zorlaşırmı bu sefer de onu düşünüyorum çok karışık duygular içindeyim istediği zaman gelebilir herşeyi hazır ama vaktinde gelsin de 😀
AA çok iyi 👍 bişey olmaz cnm bi hafta çok önemli degil bizde yarın gircez Allah nasip ederse Öyle düşünme kimi bayanların catısı kilolu bebek olsada çok uygunmuş doğuma sağlıkla gelsin meleğin 👼

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
AA çok iyi 👍 bişey olmaz cnm bi hafta çok önemli degil bizde yarın gircez Allah nasip ederse Öyle düşünme kimi bayanların catısı kilolu bebek olsada çok uygunmuş doğuma sağlıkla gelsin meleğin 👼
Çatı muayenesi olmadım hiç onu da bilmiyorum ama bişeyler ayrılıyor genişliyor galiba inşallah kolay olur hepimizin ki 🤗😀

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Onu bende olmadım ama korkmuyorum da 🙈İnşAllah
Bende korkuyordum ama bi özgüven geldi sanki doğumdan korkuyordum dün kaynanam kolunu kırdı düşüp çıktıda ayrıca onun geri yerine yerleştirilmesi falan onu görünce hiç doğum korkusu kalmadı dedim insanlar bunlara dayanabiliyorsa doğuma dayanırım🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar