Kasım Anneleri 🤰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Aselaras tarafından oluşturulan Kasım Anneleri 🤰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,359 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kasım Anneleri 🤰
Konbuyu başlatan Aselaras
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzel anneler 🤗
Girdik son ayımıza hazırlıklar tamam mı?
Biz çok heyecanlıyız bu ay için dünyaya gelecek arkadaşlarımız da hazır mı ?Sizde de heyecan tavan mı 😂👼
benim de sayili günum kaldi bu bir haftadir alişverişimi yapiyorum eksikler bitmiyo vallahi daha yeni bebek yorgani nevresimini aldim bu hafta ici beşiğimizde gelecek işallah aldiklarim camaşirlari yikiyacam utulicem daha cok işim var vallahi off offf ama tatli yorgunluk bunlar sağlikla gelsinde biraz daha yorulmaya raziyim

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
benim de sayili günum kaldi bu bir haftadir alişverişimi yapiyorum eksikler bitmiyo vallahi daha yeni bebek yorgani nevresimini aldim bu hafta ici beşiğimizde gelecek işallah aldiklarim camaşirlari yikiyacam utulicem daha cok işim var vallahi off offf ama tatli yorgunluk bunlar sağlikla gelsinde biraz daha yorulmaya raziyim
Kız eksik biter mi hiç hastane çantanı hazır et önemli olan o gerisi hal olur ben evlenirken de alıyordum alıyordum bitmiyordu bi gün dedim çok yoruldum bitmiyo babam dediki kızım ben kırk senedir alıyorum bitmiyor boşuna uğraşma düşündüm gerçekten bitmiyo önemli olan asıl ihtiyaçlar 😂ama çok zevki yıkaması ütülemesi İnşAllah giydirmesi de nasip olur 🤲

...

Moderator
Mod
rank
Slm güzel anneler 🤗
Biz çok heyecanlıyız bu ay için dünyaya gelecek arkadaşlarımız da hazır mı ?Sizde de heyecan tavan mı 😂👼
MaşaAllah canım vaktin gelmiş.İnşaAllah bizde o günleri görürüz.

Melike25

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzel anneler 🤗
37 haftalik 3kilo normal mi az kilosu sanki moralim bozuldu sezeryan benimki de ne kadar daha alirki 39 haftaya kadar

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kız eksik biter mi hiç hastane çantanı hazır et önemli olan o gerisi hal olur ben evlenirken de alıyordum alıyordum bitmiyordu bi gün dedim çok yoruldum bitmiyo babam dediki kızım ben kırk senedir alıyorum bitmiyor boşuna uğraşma düşündüm gerçekten bitmiyo önemli olan asıl ihtiyaçlar 😂ama çok zevki yıkaması ütülemesi İnşAllah giydirmesi de nasip olur 🤲
amin işallah canm... kiyafetleri hepsini yikadim yarin utulicem işallah canm.... ama baban cok doğru demiş valla tam herşey tamm diyorum bide bakiyom bu eksik şu eksik 😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar