Kasım Anneleri 🤰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Aselaras tarafından oluşturulan Kasım Anneleri 🤰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,355 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kasım Anneleri 🤰
Konbuyu başlatan Aselaras
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bende korkuyordum ama bi özgüven geldi sanki doğumdan korkuyordum dün kaynanam kolunu kırdı düşüp çıktıda ayrıca onun geri yerine yerleştirilmesi falan onu görünce hiç doğum korkusu kalmadı dedim insanlar bunlara dayanabiliyorsa doğuma dayanırım🤦🏻‍♀️
Valla bizimki cahil cesareti 🙈🙈başıma ne geleceğini bilmek istemiyorum 😂😂videolar izleyenler doğum hikayesi dinleyenler ben kendi kendimi doldurmuşum herkes doğuyorsa bende doğarım diye 😂Allahım yardım etsin

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Valla bizimki cahil cesareti 🙈🙈başıma ne geleceğini bilmek istemiyorum 😂😂videolar izleyenler doğum hikayesi dinleyenler ben kendi kendimi doldurmuşum herkes doğuyorsa bende doğarım diye 😂Allahım yardım etsin
Bende onlardan biriyim işte bilmeyeceksin izledim izledim korkuttum gebelik öncesinde de izlerdim onlar korkuttu beni şimdi bi sakinlik çöktü sanki 10 tane doğurmuşum rahatlığındayım 😂

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bende onlardan biriyim işte bilmeyeceksin izledim izledim korkuttum gebelik öncesinde de izlerdim onlar korkuttu beni şimdi bi sakinlik çöktü sanki 10 tane doğurmuşum rahatlığındayım 😂
Yok daha girmem o toplara evliliktede aynı şeyi yapıyolar gencecik kızlara yok öyle agrı böyle sancı hep bi Korkutma
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah razı olsun canım senin ne kadar kaldi canım
36dayım cnm bekliyorum hasretle 🤗

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Yok daha girmem o toplara evliliktede aynı şeyi yapıyolar gencecik kızlara yok öyle agrı böyle sancı hep bi Korkutma
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

36dayım cnm bekliyorum hasretle 🤗
Kimsenin ki kimseyle bir olmuyor ki canım anı yaşamak lazım başa gelip çekilmeyen ne var ki her şey yaşanıyor illaki olacak bunun çileside bu 9 ay öyle stresi oluyor doğururken ayrı doğunca ayrı hepsinin ayrı zorluğu hangisi olmuyor bitmiyor

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kimsenin ki kimseyle bir olmuyor ki canım anı yaşamak lazım başa gelip çekilmeyen ne var ki her şey yaşanıyor illaki olacak bunun çileside bu 9 ay öyle stresi oluyor doğururken ayrı doğunca ayrı hepsinin ayrı zorluğu hangisi olmuyor bitmiyor
Kadın olmak kolay degil elbette 🙄 ama asıl önemli olan anne olmak

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan da genel mi yoksa epidural spinal mi tercihin canım
Genel anestezi istiyorum ilk doğumda sipinal yapıldı belden iğne vuruldu eğilip birşey yapamiyorum belim agriyo ve bebeği alırken karnimdan asıldılar gibi fena canım yanmıştı o bende büyük korku paniğe neden oldu genel anestezi oldum ikincide ve önceki senede kasık fıtığı ameliyatı olmuştum aynı şekilde genel oldum. Hiçbir ses duymak istemiyorum doktorun saglikcilarin konuşmaları felan Allah'ım hayırlısıyla kurtarsın bizleri

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kadın olmak kolay degil elbette 🙄 ama asıl önemli olan anne olmak
Aynen canım topluma eğer ruhsal psikolojik problemlerini yönetemeyecek bireyler yetiştireceklerse hiç kimse çoçuk yapmamalı anne olmak bişey değil nasıl yetiştirdiği önemli inşallah iyi bireyler kazandırabiliriz topluma 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.