Sorum var Kasımda doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ğaysel tarafından oluşturulan Kasımda doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 936 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kasımda doğum
Konbuyu başlatan ğaysel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan KübraEmre2019

KübraEmre2019

Kayıtlı Üye
rank
Kasım 29 dıe beklıyoruz ama bakalım senın kacı dedı Dr
biz de 26 kasımı🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

kızlar bugün 37+5 te kontrole gittim, nst'ye girdim sancı çıkmadı Doktora muayene oldum ultrasonda her şey yolunda dedi Daha sonra dan muayene etti açıklığa baktı açıklık yokmuş henüz Rahim ağzın yumuşamaya başlamış dedi haftaya açıklık olursa yatış yaparım hazırlıklı gel dedi öncesinden sancı hissedersen gel dedi Yani bu doğum yakın mı demek oluyor benim hiç sancım yok Suni sancı almak istemiyorum doğal sürecini Beklemek istiyorum

kızlar bugün 37+5 te kontrole gittim, nst'ye girdim sancı çıkmadı Doktora muayene oldum ultrasonda her şey yolunda dedi Daha sonra dan muayene etti açıklığa baktı açıklık yokmuş henüz Rahim ağzın yumuşamaya başlamış dedi haftaya açıklık olursa yatış yaparım hazırlıklı gel dedi öncesinden sancı hissedersen gel dedi Yani bu doğum yakın mı demek oluyor benim hiç sancım yok Suni sancı almak istemiyorum doğal sürecini Beklemek istiyorum

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.