Kavga ile ilgili postlar açmayın artık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Elif kpln tarafından oluşturulan Kavga ile ilgili postlar açmayın artık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,249 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kavga ile ilgili postlar açmayın artık
Konbuyu başlatan Elif kpln
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan azram cankizim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kendi aranızda çözemediğiniz konuları burada post olarak açıyorsunuz.sizin çözemediğiniz konuyu moderatörler ya da üyeleri nasıl çözsün.konuyu okudum ama kim haklı kim haksız anlamadım. O yüzden hesap engelleme ya da kişiyi silme gibi bir durumumuz olamaz. Burasi sanal alem bilgi alışveriş platformu lütfen uygulamayi gerektiği gibi kullanın.herkes birbirine saygı sevgi çerçevesi içerisinde davransın. 1 kişi kavga postu açıyor anlatıyor konuyu sonra tekrar başka birisi post açıyor ne gerek var böyle şeylere.sonra moderatörler işini yapmıyor oluyor napalim yani o zaman hepinizi silelim uygulamadan kim haklı kim haksiza bakmadan. kavga ve kavga postu istemiyoruz artık. hayırlı sahurlar
Sonunda biri çıkıp artik durmalisiniz dedi 🙏

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Aynen öyle kuzum
Bende 99 da depreminde 3 aylıkmisim annemler evden kaçmış beni unutmuşlar 🤦🏼‍♀️evde sonra içeri girmek istemiş babam beni alıp çıkmıs🙄 İstanbul da doğup büyüdüm ben Diyarbakır a 10 yıldır gelmişiz nerdeyse annem anlatıyor bazen diyor yollar yarılmış çok kötüydü

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bende 99 da depreminde 3 aylıkmisim annemler evden kaçmış beni unutmuşlar 🤦🏼‍♀️evde sonra içeri girmek istemiş babam beni alıp çıkmıs🙄 İstanbul da doğup büyüdüm ben Diyarbakır a 10 yıldır gelmişiz nerdeyse annem anlatıyor bazen diyor yollar yarılmış çok kötüydü
99 depremu ever cok kötüydü yollar hep yarilmisti ama günümüzdeki bu deprem 99 depremini aratıyor acikcasi rabbim sabilerimizin yüzü suyu hürmetine onlari ve bizleri korusun 🥺🙏🤲

rank
99 depremu ever cok kötüydü yollar hep yarilmisti ama günümüzdeki bu deprem 99 depremini aratıyor acikcasi rabbim sabilerimizin yüzü suyu hürmetine onlari ve bizleri korusun 🥺🙏🤲
Kesinlikle öyle deprem üstüne sel yangınlar fırtına herşey üst üste geldi insanların biraz ders çıkarması gerekiyor bunlar küçük kıyamet alametleri 🙁

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kesinlikle öyle deprem üstüne sel yangınlar fırtına herşey üst üste geldi insanların biraz ders çıkarması gerekiyor bunlar küçük kıyamet alametleri 🙁
Kesinlikle asrın felaketini yaşadık resmen depremden kaçan selde can verdi ama hic kimse bi silkelenmiyor depren zulmun oldugu yerde olurmus Rabbim uyarıyor ama ne fayda insanlarimiz gene ayni gene ayni 😡

rank
Kesinlikle asrın felaketini yaşadık resmen depremden kaçan selde can verdi ama hic kimse bi silkelenmiyor depren zulmun oldugu yerde olurmus Rabbim uyarıyor ama ne fayda insanlarimiz gene ayni gene ayni 😡
Aynen Asena haberleri izliyorum ağlıyorum depremden kurtuldu selde oldu ya Allah zamanı dolmuşsa alıyor canı ama insanlar gerçekten hiç ders almıyorlar hala devam ediyor kalp kırmaya Rabbim sonumuzu iyi etsin inşallah ne diyimki 🤲

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Aynen Asena haberleri izliyorum ağlıyorum depremden kurtuldu selde oldu ya Allah zamanı dolmuşsa alıyor canı ama insanlar gerçekten hiç ders almıyorlar hala devam ediyor kalp kırmaya Rabbim sonumuzu iyi etsin inşallah ne diyimki 🤲
Kesinlikle canim katılıyorum kimsenin 1 saniyeye diyorum 1 dakka bile degil çıkmaya seneti yok insanlar aticagi adima dikkat etmeli ve kalplerini kin nefret kötülükle degilde imanla guzellikle beslemeli🤷‍♀️🤲🙏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Evet kuzum annemde diyordu çok kötüydü herkes evden çıkmış annemle ben kalmışız sonra annem beni de çıkarmış

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar