Kayınna sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Kayınna sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,141 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayınna sorunu
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yıldız hande

Ümmü98

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu kayınnalar neden böyle hersey kıskanıolar .iki gün önce kayınbabam 2paket canınız cskmesin bklava almış 1paketini açtı kadın sonrada sayılı 4tanede eltime verdi ondan sonra bn 2tanecik bişiy yidim .diğer paketini dolapa koydu 1gün sonra kadın bklavayı alıp bşka odaya saklamış ..banada gelmiş dior eltimin çocugu bklava istemişde benim kayınnada bu yidi hrpsini demiş bitti demiş bnden ötürü çocuga sonrada dio bna cocuga deme başka yeresakladım dio onfan sonra bugun benim yanımda gidip tabaga koydu çocuga odaya çağırıp gizli verıor hiç al kızım sende yi demedi cok gücüme gitti tek bu deyil hrrseyde yapıor folapda muzları bile saklıor gücüme gidiıor artık 🤔mde baban
Benimde babannem öyledir annemle sanki kuması gibi itişir.herşeyi saklar.bizde olan bişeyin aynısı anannemgilde olsun ya ananemgili hırsız yerine koyar yada aneme sen götürdün der rabbim böyle kaynanası olanlara ve anneme sabır versin. ANnem artık dayanamıyo cinnet geçirtti bildiğiniz.

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimde babannem öyledir annemle sanki kuması gibi itişir.herşeyi saklar.bizde olan bişeyin aynısı anannemgilde olsun ya ananemgili hırsız yerine koyar yada aneme sen götürdün der rabbim böyle kaynanası olanlara ve anneme sabır versin. ANnem artık dayanamıyo cinnet geçirtti bildiğiniz.
Allah sabır versin cnm

Prensin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu kayınnalar neden böyle hersey kıskanıolar .iki gün önce kayınbabam 2paket canınız cskmesin bklava almış 1paketini açtı kadın sonrada sayılı 4tanede eltime verdi ondan sonra bn 2tanecik bişiy yidim .diğer paketini dolapa koydu 1gün sonra kadın bklavayı alıp bşka odaya saklamış ..banada gelmiş dior eltimin çocugu bklava istemişde benim kayınnada bu yidi hrpsini demiş bitti demiş bnden ötürü çocuga sonrada dio bna cocuga deme başka yeresakladım dio onfan sonra bugun benim yanımda gidip tabaga koydu çocuga odaya çağırıp gizli verıor hiç al kızım sende yi demedi cok gücüme gitti tek bu deyil hrrseyde yapıor folapda muzları bile saklıor gücüme gidiıor artık 😑🤔
Yazıklar olsun öbür dünyada yaticak yeri olmaz. Yemek içmek kiskanmakta neymiş.

Tüm sayfalar yüklendi.