Kayınna sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Kayınna sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,141 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayınna sorunu
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yıldız hande

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu kayınnalar neden böyle hersey kıskanıolar .iki gün önce kayınbabam 2paket canınız cskmesin bklava almış 1paketini açtı kadın sonrada sayılı 4tanede eltime verdi ondan sonra bn 2tanecik bişiy yidim .diğer paketini dolapa koydu 1gün sonra kadın bklavayı alıp bşka odaya saklamış ..banada gelmiş dior eltimin çocugu bklava istemişde benim kayınnada bu yidi hrpsini demiş bitti demiş bnden ötürü çocuga sonrada dio bna cocuga deme başka yeresakladım dio onfan sonra bugun benim yanımda gidip tabaga koydu çocuga odaya çağırıp gizli verıor hiç al kızım sende yi demedi cok gücüme gitti tek bu deyil hrrseyde yapıor folapda muzları bile saklıor gücüme gidiıor artık 😑🤔

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim o kadına akıl fikir versin inşallah hamile insandan yiyecek saklamak nedir ya. Hiç moralini bozma stres yapma kuzum herkes herşeyi yapar önemli olan sen ve bebeğinsin Rabbim sana sabır versin
Canım çektini ve sevdimi tatlıyı bildigi halde yapıor hep böyle bnde artık yimiycem onların aldıklarından eşim zaten alıveıyor bana

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Canım çektini ve sevdimi tatlıyı bildigi halde yapıor hep böyle bnde artık yimiycem onların aldıklarından eşim zaten alıveıyor bana
Kuzum bazı kaynanalar maalesef gelinlerini düşmanı yada rakibi olarak görüyor buda olumsuzluklara yol açıyor. Eşin sana destekse hiçbirini takma. Önemli olan senin kurduğun çekirdek ailen

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bazı kaynanalar maalesef gelinlerini düşmanı yada rakibi olarak görüyor buda olumsuzluklara yol açıyor. Eşin sana destekse hiçbirini takma. Önemli olan senin kurduğun çekirdek ailen
Yakın zamanda ayırcam evimi az kaldı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gücüme giden şey herzman kocası birsey alsın saklıor bendem farkettim eltime bile yapıor bazen aynısını

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu kayınnalar neden böyle hersey kıskanıolar .iki gün önce kayınbabam 2paket canınız cskmesin bklava almış 1paketini açtı kadın sonrada sayılı 4tanede eltime verdi ondan sonra bn 2tanecik bişiy yidim .diğer paketini dolapa koydu 1gün sonra kadın bklavayı alıp bşka odaya saklamış ..banada gelmiş dior eltimin çocugu bklava istemişde benim kayınnada bu yidi hrpsini demiş bitti demiş bnden ötürü çocuga sonrada dio bna cocuga deme başka yeresakladım dio onfan sonra bugun benim yanımda gidip tabaga koydu çocuga odaya çağırıp gizli verıor hiç al kızım sende yi demedi cok gücüme gitti tek bu deyil hrrseyde yapıor folapda muzları bile saklıor gücüme gidiıor artık 😑🤔
Benim kaynanayla akrabalığı varmı acep aynilar çünkü benimde hayatta en nefret ettiğim şey cimrilik oyyy o yüzden kaynanam çok cimri Allah tan görmüyom

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kuzum dualarım seninle. Evlerin bir olması daha sıkıntı Rabbim tez zamanda sizede bir ev nasip etsin eşinle aranızdaki huzur hiç bozulmasın. Hayırlısıyla taşınır gidersiniz inşallah
Canım malesef 3katlı evdsyiz en üstü benim döşenicek sadece sorunda bırda zaten ama ayırsm dahada rahat edcem yanına bile inmicem

Benim kaynanayla akrabalığı varmı acep aynilar çünkü benimde hayatta en nefret ettiğim şey cimrilik oyyy o yüzden kaynanam çok cimri Allah tan görmüyom
Malesef cok cimri bnmkide

O deil birde eltimin çocuna bu yidi hepsini dıor beni düşman etcek aklı ermiyen çocuga

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Canım malesef 3katlı evdsyiz en üstü benim döşenicek sadece sorunda bırda zaten ama ayırsm dahada rahat edcem yanına bile inmicem

O deil birde eltimin çocuna bu yidi hepsini dıor beni düşman etcek aklı ermiyen çocuga
Kuzum aynı binada olsa bile kapı ayrı olduktan sonra eşinde annemgile git diye zorlamadıktan sonra bu kadar sorun yaşamazsınız emin ol

Tüm sayfalar yüklendi.