Kayınna sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Kayınna sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,147 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayınna sorunu
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yıldız hande

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bu kayınnalar neden böyle hersey kıskanıolar .iki gün önce kayınbabam 2paket canınız cskmesin bklava almış 1paketini açtı kadın sonrada sayılı 4tanede eltime verdi ondan sonra bn 2tanecik bişiy yidim .diğer paketini dolapa koydu 1gün sonra kadın bklavayı alıp bşka odaya saklamış ..banada gelmiş dior eltimin çocugu bklava istemişde benim kayınnada bu yidi hrpsini demiş bitti demiş bnden ötürü çocuga sonrada dio bna cocuga deme başka yeresakladım dio onfan sonra bugun benim yanımda gidip tabaga koydu çocuga odaya çağırıp gizli verıor hiç al kızım sende yi demedi cok gücüme gitti tek bu deyil hrrseyde yapıor folapda muzları bile saklıor gücüme gidiıor artık 😑🤔
Beraber mi yasiyonuz canım

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu kayınnalar neden böyle hersey kıskanıolar .iki gün önce kayınbabam 2paket canınız cskmesin bklava almış 1paketini açtı kadın sonrada sayılı 4tanede eltime verdi ondan sonra bn 2tanecik bişiy yidim .diğer paketini dolapa koydu 1gün sonra kadın bklavayı alıp bşka odaya saklamış ..banada gelmiş dior eltimin çocugu bklava istemişde benim kayınnada bu yidi hrpsini demiş bitti demiş bnden ötürü çocuga sonrada dio bna cocuga deme başka yeresakladım dio onfan sonra bugun benim yanımda gidip tabaga koydu çocuga odaya çağırıp gizli verıor hiç al kızım sende yi demedi cok gücüme gitti tek bu deyil hrrseyde yapıor folapda muzları bile saklıor gücüme gidiıor artık 😑🤔
Bence hiç yeme 2 dilim verirsede biz alırız yerim istediğim kadar falan diye laf sok böyle pintilikler hiç hoş değil ya hamile insana yapılmaz

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Beraber mi yasiyonuz canım
Ewet canım beraberiz suan ama çocugum doğduktan sonra ayrılcam artık kendi evime bıktım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence hiç yeme 2 dilim verirsede biz alırız yerim istediğim kadar falan diye laf sok böyle pintilikler hiç hoş değil ya hamile insana yapılmaz
Zaten koysada yiemem versede bitti gücüme gitti yaa

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım malesef 3katlı evdsyiz en üstü benim döşenicek sadece sorunda bırda zaten ama ayırsm dahada rahat edcem yanına bile inmicem

Malesef cok cimri bnmkide

Malesef cok cimri bnmkide

O deil birde eltimin çocuna bu yidi hepsini dıor beni düşman etcek aklı ermiyen çocuga
Kurnaz hakketen benimkiyle akraba olabilirmi

A

Adsız anne adayı

Guest
Hepsi aynı boşver cekemiyorlar oğullarını kiskaniyorlar bana da demedigi kalmiyo çok saçma konuşur hep başkalarını över takmamak lazım aslında biz yapamıyoruz

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Görgü ayrı bişey işte .yeme içme saklanır mı lafı olur mu o nasıl bi saçmalık gerilik Allah aşkına .Herkesin içinde söyle sende anne o sakladıklarını çıkarda yiyelim diye rezil olsun geri kafalı.sinir oldum.eşinde gidip iki kilo tatlı alsın da ver yesin şeker komasına girene kadar.görgüsüz edepsiz

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Görgü ayrı bişey işte .yeme içme saklanır mı lafı olur mu o nasıl bi saçmalık gerilik Allah aşkına .Herkesin içinde söyle sende anne o sakladıklarını çıkarda yiyelim diye rezil olsun geri kafalı.sinir oldum.eşinde gidip iki kilo tatlı alsın da ver yesin şeker komasına girene kadar.görgüsüz edepsiz
Ewet hep yapıo ben yimiyeyim die cocuguda düşman yapıor bana yidirmwyeyim die

Tüm sayfalar yüklendi.