Kaynana bebek ismi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Kaynana bebek ismi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,163 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynana bebek ismi
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Biz kızın ismini kararlaştırdık ve koyduk kimliğinde çıktı ama Kuran'da geçen bir isim koymamız gerekmiş kulağına söylerken bende anneninkini söylensin dedim dün gelmiş annem çocuğun adını Sümeyye köyün diyor dedi kimliği çıktı dedim annem çıktığını bilmiyor dedi olmaz dedim ama çok sinirliyim

K

Kıdemli Anne

Guest
Hayirli ugurlu olsun oncelikle,kimlik cikmis canini bosu bosuna sikma iş isten gecmis😉 siz ne koydunuz adini

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Biz kızın ismini kararlaştırdık ve koyduk kimliğinde çıktı ama Kuran'da geçen bir isim koymamız gerekmiş kulağına söylerken bende anneninkini söylensin dedim dün gelmiş annem çocuğun adını Sümeyye köyün diyor dedi kimliği çıktı dedim annem çıktığını bilmiyor dedi olmaz dedim ama çok sinirliyim
Hay anasının ha benimde oğlumun doğduğu günden bir önceki gün Miraç kandili ydi ertesi gün doğum yaptım adını Çağan koydu eşim tutturdu o adıyla gekdi mirac koyun diye ne karisiyonuz bı salin su genckeri ya eşimde koymadı iki isim koy o zaman Çağan Miraç olsun diye ya çocuk benim deilmi koymuyorum dedi oylelikle vaz geçirdi eşim isimleru kendi koyuyo beni dinmemiyo anasını hiç dinlemez 🤣🤣

İklim

Kayıtlı Üye
rank
👊👊 All sana Sümeyye de kimliği çıkti bebenin sus galan ortalığı karistirma de 😂😄😂😂😂

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayatım günaydın Allah a şükür kimliği çıkmış kimse beni yanlış anlamasın ama illaki Kur'an dan isim koymaya gerek yok bence sen kayınvaliden le görüş çekinme bebeğin annesi sensin deki anne ama yumuşak sesle bebeğin kimliğini çıkardık biz daha önce den bu ismi koyduk de ama tavırlı tripli değil sonuçta kayınvaliden de bişey demez kendini üzme strese sokma benim kayınvalidem ismi Nurhayat benden de isteseydi eşim İnan senin gibi olurdum ama kayınvalidem le konuşurdum onu üzmeden bebeğe kendim bu ismi koyacağım derdim

K

Kıdemli Anne

Guest
Hayatım günaydın Allah a şükür kimliği çıkmış kimse beni yanlış anlamasın ama illaki Kur'an dan isim koymaya gerek yok bence sen kayınvaliden le görüş çekinme bebeğin annesi sensin deki anne ama yumuşak sesle bebeğin kimliğini çıkardık biz daha önce den bu ismi koyduk de ama tavırlı tripli değil sonuçta kayınvaliden de bişey demez kendini üzme strese sokma benim kayınvalidem ismi Nurhayat benden de isteseydi eşim İnan senin gibi olurdum ama kayınvalidem le konuşurdum onu üzmeden bebeğe kendim bu ismi koyacağım derdim
Kurandan isim koymaya gerek yok demeyelimde sart degilmis diyelim ve sahiden de oyleymis,kurandan konulmasi anlami guzel olmasi iyi olurmus onun disinda zorunluluk yokmus yeterki yasakli isimlerden olmasinmis bende biraz arastirmistimda ona dayanarak konusuyorum

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kurandan isim koymaya gerek yok demeyelimde sart degilmis diyelim ve sahiden de oyleymis,kurandan konulmasi anlami guzel olmasi iyi olurmus onun disinda zorunluluk yokmus yeterki yasakli isimlerden olmasinmis bende biraz arastirmistimda ona dayanarak konusuyorum
Illaki Kur'an dan isim koymaya gerek yok yazdım zorunluymus gibi gerek yok yazmadım yazdığımı bidaha okursan anlarsın kardesim

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kuranda gecıp anlamlı da guzel olan isim varken bazı insanlar nerde anlamsız nerde kulaga hos gelmeyen nerde duyulmadık isim var onu koyuyor dusun ki Allah sana bir bebek nasip etti saglıkla kucagina aldın kurandada gecen bir suru guzel isim var ama gittin nerde duyulmadık nerde farklı isim var onu koydun bu guzel bi durum olur mu olmaz anlamlı kuranda gecen bı ısım olması daha guzel 👍 bebegının Ismını ne koydunuz bilmiyorum ama ınsallah adıyla yasar

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kuranda geçmesi gerekmiyorki kötü manalı olmasın yeter kulağınada kendi iami söylenir neden kaynananın ismini söyleriz diyoaun canım eşinde okadar pasifmi kadına ne isminden ainir oldum inşallah çözülür çocuk senin sakın taviz verme ya

Tüm sayfalar yüklendi.