Kaynana elti ile sorunu olan kosun dertleselim mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gamzenur tarafından oluşturulan Kaynana elti ile sorunu olan kosun dertleselim mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,044 kez görüntülenmiş, 77 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kaynana elti ile sorunu olan kosun dertleselim mi ?
Konbuyu başlatan Gamzenur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Belinayin❤️ Annesi

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Kaynana elti ile bası belada olan kimler bakalım
Benim eltim yok şuan çok şükür 😄😂 olsada bana yenge dicekler çünkü en büyük ve ilk gelin benim biri olur burda zaten onunda gözünü korkutmayi düşünüyorum hemen 😂😄😄 kaynanamlads çok şükür sorunum yok şuan hamileyim öyle üstüme düşer gittiğimde yemek olsun ye ye diye peşimde dolasiyo çocuğun canı çeker diyo 😄😂 Allah var ne desem bişey istesem yapar ikiletmez
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eltiyle nasıl sorununuz oluyo ya sonuçta oda el kızı yani fazla güvenmemek gereğinden fazla samimi olmamak arada hep bir çizgi olması lazım aşırısı olursa ister istemez bir sıkıntı çıkar benim eltim olursa soğuk olucam samimi olmuycam s.a a.s yeterli 😄😄 bakalım şansıma kim olursa artık

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Benim eltim yok şuan çok şükür 😄😂 olsada bana yenge dicekler çünkü en büyük ve ilk gelin benim biri olur burda zaten onunda gözünü korkutmayi düşünüyorum hemen 😂😄😄 kaynanamlads çok şükür sorunum yok şuan hamileyim öyle üstüme düşer gittiğimde yemek olsun ye ye diye peşimde dolasiyo çocuğun canı çeker diyo 😄😂 Allah var ne desem bişey istesem yapar ikiletmez
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eltiyle nasıl sorununuz oluyo ya sonuçta oda el kızı yani fazla güvenmemek gereğinden fazla samimi olmamak arada hep bir çizgi olması lazım aşırısı olursa ister istemez bir sıkıntı çıkar benim eltim olursa soğuk olucam samimi olmuycam s.a a.s yeterli 😄😄 bakalım şansıma kim olursa artık
Senden bendensin canım benımde eltim yok sımdılık tek gelinim olursa s.a a.s 😄😄😄

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Benm ne kaynanam benle konuşuyor ne gorumcelerim ne kayinbabam aynu evin icinde kimse yuzume bakmıyor ben yokmusum gibi davranıyorlar bende onların yüzüne bakmıyom benle konuşmayan insanlarla muhattap olmak istemiyorum .
Niye öyle birşey yapıyorlar ki

Eslemmeva

Kayıtlı Üye
rank
Niye öyle birşey yapıyorlar ki
Eşimle arama giriyordi hep beraber 3 tane dusuk yasadim ayni evin icinde ac kaldm kurdaj oldm ortada hic bir sebep yokken kimse öldün mu kaldin mi demedi ben hani bisey yaptm ondan boyle yapıyorlar da yok ne icin boyle yapiyorlar hic bilmiyorum vi süreden sonra basima gelenlerden sonra vi bardak su bile vermediler ben de artq konusmadm onlar gibi

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayatim benimkiler Diyarbakır da ben İstanbul dayım en son 10yil önce gittim giderken uçak biletimi gidiş dönüş alıyorum 🤣zaten kavga edemezler aynı dili konuşamıyoruz Allah var gittiğimde turist gibi davranıyorlar bana yedirir gezdirir dönerken den erzak koyarlar en iyi akraba uzak akraba bu arada 7gorumce 3elti 2kaynanam var

Tüm sayfalar yüklendi.