Kaynana elti ile sorunu olan kosun dertleselim mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gamzenur tarafından oluşturulan Kaynana elti ile sorunu olan kosun dertleselim mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,085 kez görüntülenmiş, 77 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kaynana elti ile sorunu olan kosun dertleselim mi ?
Konbuyu başlatan Gamzenur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Belinayin❤️ Annesi

Ensarin annesi

Kayıtlı Üye
rank
😂😂Ya abla bende ilkim benden sonra Allah'tan bir kişi gelecekte çok eltim olamayacak buradaki eltileri okudukça psikolojim bozuldu artık 😂😂
1 kişi olması önemli degil ki yeter ki arsiz olmasın arsız olduktan sonra fark etmez benim kaynanamla aram iyi ama 1 tek bir eltim var düşman başına vermesin çok dengesiz sana 1 bardak su verse 10 kere başına kalkar canı sıkılır hemen seni evinden kovar ayıp demez biz bir aileyiz demez gönlü ister konuşur istemez küser beni kaynanami gorumlerimi kac kez evden kovdu beni görür kaynana mı gorumlerimi kararar gorumlerimi görür beni kararar ağzının içi yalan ben bu kadar yalanı bir arada söyleyeni ilk defa gördüm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
1 kişi olması önemli degil ki yeter ki arsiz olmasın arsız olduktan sonra fark etmez benim kaynanamla aram iyi ama 1 tek bir eltim var düşman başına vermesin çok dengesiz sana 1 bardak su verse 10 kere başına kalkar canı sıkılır hemen seni evinden kovar ayıp demez biz bir aileyiz demez gönlü ister konuşur istemez küser beni kaynanami gorumlerimi kac kez evden kovdu beni görür kaynana mı gorumlerimi kararar gorumlerimi görür beni kararar ağzının içi yalan ben bu kadar yalanı bir arada söyleyeni ilk defa gördüm
Allahım sizede yardım etsin ablam harbiden böyle insanlar düşman başına

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
İki eltim bı kaynanam var eltilerimle aram hep mesafeli biri 47 yaşında diğeri 42 yaşında ben 27 yaşındayım ikisi küs konuşmuyor bende kaynanamla kusum konuşmuyorum 🤣 ortanca eltim işi düşünce peşinde gezer işi bitince döner büyük eltim uzak şehirde yılda bir gelir ortanca in kızı var ben ikinciye oda üçüncüye aynı ay hamile kaldik o ikinci ayda düşük yapti benimki devam ediyor bana hep kızın kıyafetlerini saklıyorum sana vericem derdi bende gerek yok saol derdim geçende ay kızın olcagini bilseydim sakladım sana verirdim yengemin kardeşine verdim seninki erkek olur yine diye ay nasıl dua ediyor bir görsen dedi ay ne jyi olmuş ben kızıma bütçe ayirdim sen kafanı yorma bak ne iyi en azindan bir kişide olsa bu güne kadar sana dua eden biri çıktı sevin sende dedim kala kaldı hahaha sanki ben demişim kiyafetler duruyorsa ver yenge diye kendi açtı konuyu kendi yedi lafı sanada bişey denmiyor dedi gitti 🤣🤣

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Kaynanam iyi ama saolsunlar iki tane eltim we 4 qörümcem war bi qörümcem hariç dierleri saolsunlar beni iyi çıldırtıyorlar😊.. eltiler kıskanç fesat anammm siz 20 yılönce evlenmişsiniz sizinle benim zamanım aynı mi ama maalesef cahil oldukları için hep onlara ne alınmışsa bana da aynısı alınsın istiyorlar onlar kaynanamla çok kawqa edip rezillik çıkarmışlar benimde öyle yapmamı istiyorlar ama ben nie yapayım ewim ayrı barkım ayrı kafaları pisliqe süper çalışır ama iyi şeylere aslaa..

Tüm sayfalar yüklendi.