Kaynana elti ile sorunu olan kosun dertleselim mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gamzenur tarafından oluşturulan Kaynana elti ile sorunu olan kosun dertleselim mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,173 kez görüntülenmiş, 77 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kaynana elti ile sorunu olan kosun dertleselim mi ?
Konbuyu başlatan Gamzenur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Belinayin❤️ Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
No

Aynen öyle bir değil iki değil ilk gelin benim üste cıknaya calısıyor hamileyim onun yüzünden strese giremem çok üste cıkmak istiyorsa buyursun benle muhatap olmasın yeter
Aynen bebeğin daha önemli sen onunla muhattsp olmayınca oturup düşünsun işte neden benimle konuşmuyor etmiyor diye

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Aynen öyle valla hic bir sey bebeklerimizden önemli değil
Kaç haftalik canım meleğin bide cinsiyeti ne
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle valla hic bir sey bebeklerimizden önemli değil
Allah'tan benim eşim anlayisli geçen ay kaynım evlenecekti evleneceği kız 2 3 şey yaptı aile içinde eşim dedi evlenirseniz benim evime gelmeyin diye karımla muhattsp olmasın dedi açık açık sevmedim kızı dedi 😂😂 resmen düşüncelerimi dile getirdi 🤭🤭 Allah'tan olmadı yani evlilik

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Daha yeni 13 haftalık teyzesi ❤️😌 tahmini kız dedi doktor 18. Hatada gel dedi ama ben ozamana dayanamam 2 şubat doğum günüm de gidicem belki gösterir kesin en güzel hediye olur senin meleğin ne kadarlık cinsiyet ne
Maşallah canım rabbim gonlune göre versin ben 20 haftaligim kuzum doktorum erkek teyzesi ilk bebeğim 🤭

Özlem87

Kayıtlı Üye
rank
Ne güzel herşeyi konuşup sevinip üzülüyorsunuz hep birlikte... Ben bunu kendime uygulayamiyorum... İmrendim...

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar