Kaynana elti ile sorunu olan kosun dertleselim mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gamzenur tarafından oluşturulan Kaynana elti ile sorunu olan kosun dertleselim mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,078 kez görüntülenmiş, 77 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kaynana elti ile sorunu olan kosun dertleselim mi ?
Konbuyu başlatan Gamzenur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Belinayin❤️ Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ewet bende nbtim bilionmu kaynama dedim beni cagirmasin diye oda saolsun demis ona 😁😁😁simdi beni cagiramio sunu getir gotur diye kendi inip alio🤣essek gibi yapsin kendi isini ben mecbur deyilim hamile insanim bn canim😊😋😂
Hamile olmasanda mecbur değilsin canım afedersin ama az yesinde kendine uşak tutsun sanki o eve sen köle olarak alındın anlamıyorum bazı insanları Allah'tan demişsin de artık çağiramiyor

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Ewet bende nbtim bilionmu kaynama dedim beni cagirmasin diye oda saolsun demis ona 😁😁😁simdi beni cagiramio sunu getir gotur diye kendi inip alio🤣essek gibi yapsin kendi isini ben mecbur deyilim hamile insanim bn canim😊😋😂
İyi bari çok şükür boşver çıkma sen bebeye dikkat et bişey ne getirirse yeme al çöpe dök senin elti çocuğun olmasını istemiyor dikkat et

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hamile olmasanda mecbur değilsin canım afedersin ama az yesinde kendine uşak tutsun sanki o eve sen köle olarak alındın anlamıyorum bazı insanları Allah'tan demişsin de artık çağiramiyor
Nabauim canim burama kadar geldi yani yeter piskopek derdi baska onun ilk gelin ya her dedini yaptrcam sanio heral uok oyle bi dunya 😉simdide merba merba zaten aramizda fazla yakinlik olmuor😎😄😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi bari çok şükür boşver çıkma sen bebeye dikkat et bişey ne getirirse yeme al çöpe dök senin elti çocuğun olmasını istemiyor dikkat et
Ewet canim ediorum bebwgime😊

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Nabauim canim burama kadar geldi yani yeter piskopek derdi baska onun ilk gelin ya her dedini yaptrcam sanio heral uok oyle bi dunya 😉simdide merba merba zaten aramizda fazla yakinlik olmuor😎😄😄
En iyisi canım mesafeni tavrını koy ilk gelin diye Kraliyet kızı değil ya alt tarafı önce o evlenmiş Allah'ım şöyle aklı olanlara akıl fikir versin ya. İlk evlendim diye diğerlerine resmen eziyet eden kişiler var 🤦🏻‍♀️

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
En iyisi canım mesafeni tavrını koy ilk gelin diye Kraliyet kızı değil ya alt tarafı önce o evlenmiş Allah'ım şöyle aklı olanlara akıl fikir versin ya. İlk evlendim diye diğerlerine resmen eziyet eden kişiler var 🤦🏻‍♀️
Aynen sanki tek gelin 🤣aynen allh akil fikir vesin boyle insanlara yazik yani nbcani sasiolar😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar