Kaynana görümce

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Kaynana görümce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,660 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kaynana görümce
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
13 gündür bebegi kucağıma aldım ne kaynanam ne görümcem daha çocuğu görmeye gelmediler beni bile bi iki defa aradılar nasil insanlar hic mi yeğenini torununu merak etmez insan kaynanam hergün eşimi arıyor oram ağrıyor buram ağrıyor gelemiyorum diye yalandan da ağlamaklı oluyor eşimde bana şeytan gıbı konu ailesi oldumu safin önde gideni oluyor bende çıldırıyorum anneside biraz başı ağırsın anne hasta diyip oraya çekip götürüyor gitmediğim zamanda tartışıyoruz böyle kaynanaya görünceye eşe ne demeli
Seninkiler yine iyi canım benim kaynanam 8 aylık olunca gördü

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
13 gündür bebegi kucağıma aldım ne kaynanam ne görümcem daha çocuğu görmeye gelmediler beni bile bi iki defa aradılar nasil insanlar hic mi yeğenini torununu merak etmez insan kaynanam hergün eşimi arıyor oram ağrıyor buram ağrıyor gelemiyorum diye yalandan da ağlamaklı oluyor eşimde bana şeytan gıbı konu ailesi oldumu safin önde gideni oluyor bende çıldırıyorum anneside biraz başı ağırsın anne hasta diyip oraya çekip götürüyor gitmediğim zamanda tartışıyoruz böyle kaynanaya görünceye eşe ne demeli
Ömür törpüsü demeli

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Lanet gelsin öyle insanlara diyorum ben kuzum valla benim oğlum doğdu ben ankara'daydim yavrum ile 3 ay Allah'ın her günü hasteneye gittik insan bir kwre aramaaz mi ya şöyle böyle diye 3 ay dile kolay bir kere gözün aydın demediler hadi onu da geçtim çocuk nasıl geçmiş olsun bile demediler. Ben evime geldim 2 3 hafta sonra anca görmeye geldi düşün.ben valla evime gelince yemek yaparım ederim ama adam akıllı konuşmam. Onlark da adam yerine koymam eşim de şükür benim tarafim da o yüzden sıkıntı yok
Cnm senin kaynana yaşiyomuydu

Cemre

Kayıtlı Üye
rank

Ahh bu konu bana biyerden tanıdık geliyo aynı benim öküz kocam ve beni en başından beri hiç istemeyen ailesi istenmeyen gelinim yani bende oğlu için bana katlanıyo ama her boş bulduğunda da lafını sokuyo eşimide bana karşı dolduruyo tek temennimiz hakkın rahmetine kavuşması 🙂

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ahh bu konu bana biyerden tanıdık geliyo aynı benim öküz kocam ve beni en başından beri hiç istemeyen ailesi istenmeyen gelinim yani bende oğlu için bana katlanıyo ama her boş bulduğunda da lafını sokuyo eşimide bana karşı dolduruyo tek temennimiz hakkın rahmetine kavuşması 🙂
Valla canim benimde tek temennim hakkin rahmetine kavuşması yoksa kurtuluş yok çünkü bnim kocam çok anneci
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen benimkide ömür törpüsü ilk başta istemiyordu neydiyordun kizi başına bela olur oğlanların yanına halk sahibi diyen kadin şimdi torun sahibi oldu ne zaman doğacak dogsada sevsek diyor ama ben onun samiyetine inanmiyorum
Hemde nasıl ömür törpüsü nefret ediyorum onlarda

Cemre

Kayıtlı Üye
rank
Valla canim benimde tek temennim hakkin rahmetine kavuşması yoksa kurtuluş yok çünkü bnim kocam çok anneci

Hemde nasıl ömür törpüsü nefret ediyorum onlarda
Benimkide öyle aşırı düşkün vallahi evlenmeden önce olacakları görebilseydik böyle olacaklarını bilseydim aşkımdan gebersemde evlenmezdim aşırı bunalttılar 2 yılda beni 😔😔

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Benimkide öyle aşırı düşkün vallahi evlenmeden önce olacakları görebilseydik böyle olacaklarını bilseydim aşkımdan gebersemde evlenmezdim aşırı bunalttılar 2 yılda beni 😔😔
inan canim bende bnde bilseydim bukadar anneci kesinlikle evlenmezdim tamam insan annesini sever de bukadar fazla bnim ki kaynanamın kıçındaki tüy ağırsa annem çok hasta diyip götürüyor gittiğimde benden daha sağlam 😑biktik

Allah'ım yardımcın olsun canim
Amin canimm

Allah'ım yardımcın olsun canim
Amin canimm
Emin ol geldiklerinden gelmedikleri daha hayırlı Öyle insanların sevgisinden şüphe ederim ben yapmacık bir şekilde gelecekse gelmediği daha iyi Allah'a havale şeytan görsün yüzlerine eşin içinde diyecek bir şey yok Aynı benim eşimi anlatmışsın onların gerçek yüzünü görmeleri için sabretmeninden başka bir şey yok Sana tavsiyem takma kafana onlar gibi umursamaz ol böyle yaptıkça onları mutlu etme
Demek bu eşler hepsi böyle ya rabbim en yakın zamanda gerçek yüzlerini göstersin eşlerimize 🤲🏻

Gelmemeleri gelmelerinden daha iyi değil mi canım yenidoğan bebekler enfeksiyon riski taşıyor aslında ilk 40 gün dikkat etmek gerekir. Gelen mutlaka bebeği öpüp koklayacaktır buna engel olamazsın o nedenle gelmemeleri sağlık açısından daha iyi
Aslında bu konuda eltilerim çocukları çok pis çocuğu öpme konusunda toplu hepsinden nefret ediyorum

Son düzenleme:

Cemre

Kayıtlı Üye
rank
inan canim bende bnde bilseydim bukadar anneci kesinlikle evlenmezdim tamam insan annesini sever de bukadar fazla bnim ki kaynanamın kıçındaki tüy ağırsa annem çok hasta diyip götürüyor gittiğimde benden daha sağlam 😑biktik

Amin canimm

Amin canimm

Demek bu eşler hepsi böyle ya rabbim en yakın zamanda gerçek yüzlerini göstersin eşlerimize 🤲🏻

Aslında bu konuda eltilerim çocukları çok pis çocuğu öpme konusunda toplu hepsinden nefret ediyorum
Ayy valla aynı kız kaç gündür hastayım hastayım diye burnumuzdan getirdi 5 tane cocuğu var ama illa eşimi çağırıyo kaç defa hastaneye gitti hiç bir şey çıkmıyo deli oluyorum insanlar boşu boşuna delirmiyomuş yani

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar