Kaynana neden nankör!!!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kaya66 tarafından oluşturulan Kaynana neden nankör!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,383 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynana neden nankör!!!
Konbuyu başlatan Kaya66
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çocuklarm benim herşeyim

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kaynanam kancer ve ben cok ilgilendim. Yedikleri glutensiz ve unsuz olmasi lazim ve o tarz yemekler cok pahali. Esim annesi icin hersey yapiyor. Ayda 100 euro sadece yemekleri icin gidiyor. Cani tatli cekiyor bende arastirdim ve ona göre tatli buldum ve tekrar 50 euro masraf oluyor her ay. Görümcemin parasi yok ama borc yapiyor her ay giysi icin. Ben 3 ay önce dogum yaptim büyük oglum 3 yasinda kardesi bir bucuk ve simdi kizim oldu. Kaynanam beni herkese sikayet ediyor. Neymis gelini ilgi göstermiyor yemege cagirmiyor ve yemeklerini biz ödemiyoruz daha. Ölüme yakin ama halen dedi kodu pesinde
AA benm kaynanam bende 3 tanede görümce var

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Kaynanam kancer ve ben cok ilgilendim. Yedikleri glutensiz ve unsuz olmasi lazim ve o tarz yemekler cok pahali. Esim annesi icin hersey yapiyor. Ayda 100 euro sadece yemekleri icin gidiyor. Cani tatli cekiyor bende arastirdim ve ona göre tatli buldum ve tekrar 50 euro masraf oluyor her ay. Görümcemin parasi yok ama borc yapiyor her ay giysi icin. Ben 3 ay önce dogum yaptim büyük oglum 3 yasinda kardesi bir bucuk ve simdi kizim oldu. Kaynanam beni herkese sikayet ediyor. Neymis gelini ilgi göstermiyor yemege cagirmiyor ve yemeklerini biz ödemiyoruz daha. Ölüme yakin ama halen dedi kodu pesinde
Allah'ın dan bulsunlar bende ewin ilk ve son geliniyim Ewimiz yolumuz ayrı ama herseyime uzaktan budahale ediyorlar bir görümcem var 10 tane gorumceye bedel ewlendim 6 ay çocuğumuz olmadı sen kisirsin dedi şuan ikinciye hamileyim ne gereği var yanyana bile yatmayın dedi pis mendebur bu hamileliğimi duyunca zaten dusman oldu benle arayıp sormaz bende arayıp sormam oğluna hayırlı olsun bebeğin olucak bile demedi kocam onlara tapar sesini dahi çıkaramaz hep onları haklı bulur bende kafayı yemiyecem değil hani az kaldı 😁

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sabır versin canm allaha havale et o yardım eder

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ın dan bulsunlar bende ewin ilk ve son geliniyim Ewimiz yolumuz ayrı ama herseyime uzaktan budahale ediyorlar bir görümcem var 10 tane gorumceye bedel ewlendim 6 ay çocuğumuz olmadı sen kisirsin dedi şuan ikinciye hamileyim ne gereği var yanyana bile yatmayın dedi pis mendebur bu hamileliğimi duyunca zaten dusman oldu benle arayıp sormaz bende arayıp sormam oğluna hayırlı olsun bebeğin olucak bile demedi kocam onlara tapar sesini dahi çıkaramaz hep onları haklı bulur bende kafayı yemiyecem değil hani az kaldı 😁
Benim eşim bı evin bı oğlu 18 yıl önce eşini kaybetmiş eşim bakmış evlememizi istemedi evlendim görümcem hergun kocama msj atıyor evlendin bizi unuttun diye kaynanam oğlunu gormedi gün hasta oluyor hamile olduğumu ögrendi kaynanam kiskanmaya başladı hergun hasta ölüyor Bebek olunca naparlar bilmiyorm

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
😂gebermediler gitti

Lale

Kayıtlı Üye
rank
Benim kaynana çok iyi ama annem çok çekti bu kaynanadan çok kötü bi insan benim babaannem 80yaşinda ama annemden daha sağlikli hala da mızmızları bitmiyor babamı hala da kıskanıyor

AA benm kaynanam bende 3 tanede görümce var
Evet kaynanalar bazen kötü ola biliyor. Ben oglum olunca anladım onu.
Biliyormusunuz belki zamaninda onlarda kaynanadan çekmişler.
Ama insanız anlamamız lazım eşlerimiz onların oğulları. Çocuk bakmak kolaymı? Hem ozamanlar daha zormuş her şey. Hayatları umutları işte o çocukları olmuş. Tıpkı bizim gibi.
Anlayış göstermemiz lazım.
Belki biz onlardan daha kötü kaynana olucaz. Bilemeyizki..
Benimde kaynanam var. Üzüldüyüm hak etmediyim çok şey oluyir ama çocuklarma bakıyorum. İnsan sevdiyini kıskanır paylaşamaz. Anlıyorum ben..

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ın dan bulsunlar bende ewin ilk ve son geliniyim Ewimiz yolumuz ayrı ama herseyime uzaktan budahale ediyorlar bir görümcem var 10 tane gorumceye bedel ewlendim 6 ay çocuğumuz olmadı sen kisirsin dedi şuan ikinciye hamileyim ne gereği var yanyana bile yatmayın dedi pis mendebur bu hamileliğimi duyunca zaten dusman oldu benle arayıp sormaz bende arayıp sormam oğluna hayırlı olsun bebeğin olucak bile demedi kocam onlara tapar sesini dahi çıkaramaz hep onları haklı bulur bende kafayı yemiyecem değil hani az kaldı
8
Ama insanız anlamamız lazım eşlerimiz onların oğulları. Çocuk bakmak kolaymı? Hem ozamanlar daha zormuş her şey. Hayatları umutları işte o çocukları olmuş. Tıpkı bizim gibi.
Benimde kaynanam var. Üzüldüyüm hak etmediyim çok şey oluyir ama çocuklarma bakıyorum. İnsan sevdiyini kıskanır paylaşamaz. Anlıyorum ben..
madem paylasmazda neden kendi elleriyle evlemdirmeye calisiyorlar evlen evlen diye basilarinin etini yiyorlar sorada gelinlerine etmediklerini birakmiyolar
Oglanlari onlar dogurdu ya bizi kim dogurdu bizide kiskanan paylasmak istemeyen bi annemiz olduğunu unutuyorlar 😃😃

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Bence doğru bi yaklaşım değil ben çektim gelinimde ceksin bana hizmet etsin mantığı ben oğlan büyüttüm zor buyuttum bizi anamız kolay mı büyüttü kendi kizlarina gelince mangalda kül bırakmıyorlar el kızına niye müstahak

Bence doğru bi yaklaşım değil ben çektim gelinimde ceksin bana hizmet etsin mantığı ben oğlan büyüttüm zor buyuttum bizi anamız kolay mı büyüttü kendi kizlarina gelince mangalda kül bırakmıyorlar el kızına niye müstahak
Peki ya başka çare varmı? Şahsen benim kocam annesini de 3 ablasınıda çook seviyor. Üzülüyormuyum evet. Çok kısıtlıyolarmı beni üzüyolarmı beni evet. Ama napabilirim. Kocam için katlanıyorum empati yapmaya çalışıyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar