Kaynana neden nankör!!!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kaya66 tarafından oluşturulan Kaynana neden nankör!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,372 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynana neden nankör!!!
Konbuyu başlatan Kaya66
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çocuklarm benim herşeyim

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ın dan bulsunlar bende ewin ilk ve son geliniyim Ewimiz yolumuz ayrı ama herseyime uzaktan budahale ediyorlar bir görümcem var 10 tane gorumceye bedel ewlendim 6 ay çocuğumuz olmadı sen kisirsin dedi şuan ikinciye hamileyim ne gereği var yanyana bile yatmayın dedi pis mendebur bu hamileliğimi duyunca zaten dusman oldu benle arayıp sormaz bende arayıp sormam oğluna hayırlı olsun bebeğin olucak bile demedi kocam onlara tapar sesini dahi çıkaramaz hep onları haklı bulur bende kafayı yemiyecem değil hani az kaldı 😁
Seninde isin zor benimde birtane görümcem var esimin ablasi oldugu icin ses cikarmiyor ama konu bana gelince hic susmas. Esimin yaninda iyi olmayinca kötü. Ben olmayinca beni kötülüyorlar esim eve gelince bana cok soguk davraniyordu. Cok sükür esim bunu hamile kalinca fark etti. Doktora giderken kaynanamda gelmek istiyordu kendisi görcekmis. Almanyada kontroll altdan yapiliyor resmen ciplak görmeye merakli sagolsun esim lafini koydu yoksa ben söyleseydim cok kötü olurdu sonu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim eşim bı evin bı oğlu 18 yıl önce eşini kaybetmiş eşim bakmış evlememizi istemedi evlendim görümcem hergun kocama msj atıyor evlendin bizi unuttun diye kaynanam oğlunu gormedi gün hasta oluyor hamile olduğumu ögrendi kaynanam kiskanmaya başladı hergun hasta ölüyor Bebek olunca naparlar bilmiyorm
Allah kolaylik versin. Bebek gelirse dahada kötü yapar kendisini. Belki ozaman sizinle yasamak ister ben budurumda napardim bilmiyorum

Benim kaynana çok iyi ama annem çok çekti bu kaynanadan çok kötü bi insan benim babaannem 80yaşinda ama annemden daha sağlikli hala da mızmızları bitmiyor babamı hala da kıskanıyor
Sansli ciktin ne güzel sana. Neden ogulunu kiskaniyor anlamis degilim benimde iki oglum ve mutlu olmalarini isterim. Bizimde bir gelin var annemde mutlu olsun diye hersey yapiyor. Gelin mutlu olursa kardesimde mutlu olur diye.

Evet kaynanalar bazen kötü ola biliyor. Ben oglum olunca anladım onu.
Biliyormusunuz belki zamaninda onlarda kaynanadan çekmişler.
Ama insanız anlamamız lazım eşlerimiz onların oğulları. Çocuk bakmak kolaymı? Hem ozamanlar daha zormuş her şey. Hayatları umutları işte o çocukları olmuş. Tıpkı bizim gibi.
Anlayış göstermemiz lazım.
Belki biz onlardan daha kötü kaynana olucaz. Bilemeyizki..
Benimde kaynanam var. Üzüldüyüm hak etmediyim çok şey oluyir ama çocuklarma bakıyorum. İnsan sevdiyini kıskanır paylaşamaz. Anlıyorum ben..
Kaynanam cok cektim diyor simdi hic konusmuyorlar ve gitmez. Benimde iki oglum ve kiskanmak ellimzde olmaya bilir ama karisini kötülemeye hakki yok. Neden benim mahreme kadar herseyi bilmek istiyor? Yeni gelin oldugumda dolaplarimi acip bakardi. Tabaklar neden buraya koydun diye sorardi veya giysilerimi neden böyle katladin cikarip nasil yapilir diye gösterirdi. Dogum cantama bakardi ve afedersin kilotlarima bakardi. Bu kiskanmak degil herseyi metak ediyor ve bilmek istiyor cok sükür evimiz ayri. Dogumdan sonra sesimi cikardim yeter dedim ve benimle uzun süre konusmadi ve oglu benim tatafimda oldugu icin sesini cikarmadi daha. Simdi evime pek gelmez biz gideriz böyle daha rahat oluyorum

Son düzenleme:
Seninde isin zor benimde birtane görümcem var esimin ablasi oldugu icin ses cikarmiyor ama konu bana gelince hic susmas. Esimin yaninda iyi olmayinca kötü. Ben olmayinca beni kötülüyorlar esim eve gelince bana cok soguk davraniyordu. Cok sükür esim bunu hamile kalinca fark etti. Doktora giderken kaynanamda gelmek istiyordu kendisi görcekmis. Almanyada kontroll altdan yapiliyor resmen ciplak görmeye merakli sagolsun esim lafini koydu yoksa ben söyleseydim cok kötü olurdu sonu

Allah kolaylik versin. Bebek gelirse dahada kötü yapar kendisini. Belki ozaman sizinle yasamak ister ben budurumda napardim bilmiyorum

Sansli ciktin ne güzel sana. Neden ogulunu kiskaniyor anlamis degilim benimde iki oglum ve mutlu olmalarini isterim. Bizimde bir gelin var annemde mutlu olsun diye hersey yapiyor. Gelin mutlu olursa kardesimde mutlu olur diye.

Kaynanam cok cektim diyor simdi hic konusmuyorlar ve gitmez. Benimde iki oglum ve kiskanmak ellimzde olmaya bilir ama karisini kötülemeye hakki yok. Neden benim mahreme kadar herseyi bilmek istiyor? Yeni gelin oldugumda dolaplarimi acip bakardi. Tabaklar neden buraya koydun diye sorardi veya giysilerimi neden böyle katladin cikarip nasil yapilir diye gösterirdi. Dogum cantama bakardi ve afedersin kilotlarima bakardi. Bu kiskanmak degil herseyi metak ediyor ve bilmek istiyor cok sükür evimiz ayri. Dogumdan sonra sesimi cikardim yeter dedim ve benimle uzun süre konusmadi ve oglu benim tatafimda oldugu icin sesini cikarmadi daha. Simdi evime pek gelmez biz gideriz böyle daha rahat oluyorum
Ne benim eşim beni savunursa özür diliyorum heoinizden gırümcelerim kaynanam karının poposunu da yiyorsundur der. O yüzden o bu kocam çıtını bile çıkarmaz.
Benim çekdiyim hepinizden çok kötü de. Anlatsam bitnez. Yinede Allah hatrına empati yapmaya çalışıyorum işte

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar