Kaynana tatminsizliqi sizdede war mı 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Kaynana tatminsizliqi sizdede war mı 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,306 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynana tatminsizliqi sizdede war mı 🤔
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Benim annemde uyarır ama adabınca üslubunu asmaz kziim böyle yapsana ben böyle yapardm yine sen bilirsinde onuda çekine cekine der. sizinki abartms sanırım biraz. Kaynanan saqda anne solda wurursa tawrla sizin durum daha çekilmez olms Allah sabır hidayet wersin insaAllah 🤲
Aminn kaynanamla konuşmuyoruz sokakta gorsek birbirimizi kafamızı başka tarafa ceviririz eşimde hiç anacı deil çok çektir digi için annesinden koptu ailemin gözünü korkuttum kendi anasına küsen konuşmayan size neler yapmaz alır beni burdan uzağa tasiniriz mumla ararsınız bulamazsiniz diye bı ara çok bunaldım tasinicaktik başka şehire çocuğun alerjisi yüzünden doktor tedavi ortasında gitmemize izin vermedi tedavi bitti hamile kaldım o yüzden korkuyo artık alır beni uzağa götürür birdahada göstermez diye çok şükür eşim beni tutar ben seni uzmeyip aglatmiyosam kimse sana laf söyleyip canını sikamaz yüzümü asık görmeye tahammül edemez kendi aileside olsa benim ailemde olsa karşılarına dikilir rabbim bozmasın huzurumuzu gerisini artık takmıyorum çok

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Aminn kaynanamla konuşmuyoruz sokakta gorsek birbirimizi kafamızı başka tarafa ceviririz eşimde hiç anacı deil çok çektir digi için annesinden koptu ailemin gözünü korkuttum kendi anasına küsen konuşmayan size neler yapmaz alır beni burdan uzağa tasiniriz mumla ararsınız bulamazsiniz diye bı ara çok bunaldım tasinicaktik başka şehire çocuğun alerjisi yüzünden doktor tedavi ortasında gitmemize izin vermedi tedavi bitti hamile kaldım o yüzden korkuyo artık alır beni uzağa götürür birdahada göstermez diye çok şükür eşim beni tutar ben seni uzmeyip aglatmiyosam kimse sana laf söyleyip canını sikamaz yüzümü asık görmeye tahammül edemez kendi aileside olsa benim ailemde olsa karşılarına dikilir rabbim bozmasın huzurumuzu gerisini artık takmıyorum çok
Amin ecmain insaAllah mutluluqnz huzurunz daim olsun 🤲Takmıyorum desekte takılıyor ne yazıkki akıldan çıkmıyor. Benim eşimde sizin eşiniz qibi çok şükür anaci deqil beni çocuklarını bilir. Benim lanet bi wicdanim war keşke sizin qibi olup kussem. Annem kaynanalik yapmadı bizim qelin anama çektirdi biz qorumcelik ne bilmedik abim herseyin farkında çok şükür. Anasının yazması kızının başına kusaqini yaşamak istemediqmden insanlık ediyim rabbim ilerde karşıma cikarsn diyorum ama halt ediyrm sanırım. Gorumcem yok eltim yok suanlik olursa büyük ihtimal wicdan denen şeyi körlerim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kaynanam yok.Sevinsemmi üzülsemmi anlayamadım.Bu arada eltimde yok.🤔
Sewin kız walla dertsiz başım kayqisiz asım ne quzel 🙄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar