Kaynana tatminsizliqi sizdede war mı 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Kaynana tatminsizliqi sizdede war mı 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,306 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynana tatminsizliqi sizdede war mı 🤔
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

...

Moderator
Mod
rank
Sen Kadir gecesi doğan mübarek insansın 🤗görümce de yok deme bayılırım
Bilmiyorumki annem cuma gecesi doğdun der bana😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmiyorumki annem cuma gecesi doğdun der bana😁
Bir görümcem var oda çok iyi.Geçende geldi mutfağım karmakarışık.Kollarını sıvadı baştan sona temizledi.Yapma dedim ama beni dinlemedi.Hep arar sorar.☺️

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Benim annemde uyarır ama adabınca üslubunu asmaz kziim böyle yapsana ben böyle yapardm yine sen bilirsinde onuda çekine cekine der. sizinki abartms sanırım biraz. Kaynanan saqda anne solda wurursa tawrla sizin durum daha çekilmez olms Allah sabır hidayet wersin insaAllah 🤲

Odamı burda kız 😅🤔🙄
Yok kız burda olsa yazarmiyim onunla laf dalaşına giremem 😄 Allah onu bildiği gibi yapsın

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah karışmaz artık bı rahat bıraksalar bı çocuğa çokta iyi bakarız benim annemde kaynana gibi habire bu çocuk aç diyip duruyor du biraz hasta olsun anam ölecek bu çocuk bunların elinde diyodu alerjisi var birsuru şeye yedirmeyin anefileksik şok geçiriyo diyorum bı yeri şişer diye yedirirler kizariz diye söylemezler sonr çocuk nefessiz kalır mosmor hastaneye koşarız e pipisi şişer diye dili ne degdirdim derdi kıza bağıra artık karismazda biseyde yedirmez benden habersiz yanyana oturuyoz annemle altta eltim onun altı kaynanam yanda annem üstte ablam en altta erkek kardeşim oturuyo bu doğumda en büyük eltimi çağırdım gel bana yardım et diye saolsun Tekirdağ'da oturuyo hayır demedi gelirim dedi Allah'tan o var
allah yardimcin olsun canm

se
İnşallah karışmaz artık bı rahat bıraksalar bı çocuğa çokta iyi bakarız benim annemde kaynana gibi habire bu çocuk aç diyip duruyor du biraz hasta olsun anam ölecek bu çocuk bunların elinde diyodu alerjisi var birsuru şeye yedirmeyin anefileksik şok geçiriyo diyorum bı yeri şişer diye yedirirler kizariz diye söylemezler sonr çocuk nefessiz kalır mosmor hastaneye koşarız e pipisi şişer diye dili ne degdirdim derdi kıza bağıra artık karismazda biseyde yedirmez benden habersiz yanyana oturuyoz annemle altta eltim onun altı kaynanam yanda annem üstte ablam en altta erkek kardeşim oturuyo bu doğumda en büyük eltimi çağırdım gel bana yardım et diye saolsun Tekirdağ'da oturuyo hayır demedi gelirim dedi Allah'tan o var
senin işinde cok zormuş haa valla allah yardimcimiz olsun

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
benim ilk oğlum maşallahi vardi toplu bi bebekti sütumde maşallah yariyodu ama sürekli kaynanam cocuk doymuyo açtir diyodu🙂emziriyodum bebegi beşine koyuyodum uyuyodu kaynanam diyodu cocuk boyle uyurmu🤭 diye ayakta sallamaya aliştirdi🤭🤭 4 aydan sonra benim oğlum cok huyunu deştirdi 😏ayaga almadan uyumaz oldu ama işallah bu bebegi kendim buyutecem hiç karişanim olmadan işallah on senedir karişiyolar işallah hayirlisiyla 1 yada 2 ayda taşinacam🤲🤲 karişanim olmicak işallah🤲🤲 canlarim
İkİ hafta önce nts ye girdim ebe yanında kim olacak doğumda onlarida getir bidahaki geldiğinde dedi konusucam onlarla sana kesinlikle sütun yetmiyo aç bu çocuk gibi kelimeler sarf etmeyecekler kesinlikle dedi ah keşke kaynana ve anne ile bitse eltilerde var 3 tane biri sussa biri diyecek. Benim sütüm yagliydi ahh ah kaynanam beni cılız gördü ama sütüm yariyodu demesi yokmu bitanesininde kalabalık aile de olmanin iyi yanlarına var kötü yanlarida var malesef 😒

Əfsanətural

Kayıtlı Üye
rank
Ya memnun olmayana azinla kus tutsan ne fayda iç kanama geçirdim erken doğum yapmak zorunda kaldım sezeryanla bana diyo suni sancı niye vermediler sutum az geliyordu çocuk acliktan ölçek mama alin dedi sütüm çok gelmeye başladı bu kadar sütu napcan emzirme sagma azalsın kesilsin biraz diyodu çocuğun çoklu protein alerjisi çıktı sütten kesmek zorunda kaldım bu severde mamayla mi büyücek bu çocuk demeye başladı kendisi pirinç unu su şeker karıştırıp icirmis çocuklarına bana demedigini koymadı şimdi kusuz hamile kaldım oğluna bile hayırlı olsun demedi teyzesinde oturuyoduk oda vardı herkes kutladı o döndü götunu ben el kızıyım ya senin oğlun o ona de bari şimdi kafam rahat bugün teyzesine de dedim dogumumdada gelmesin sakın 15. Haftalık oldum daha ne sordu ne bişey dedi bundan sonrada demesin
Allah sana Sabir versin ablam məndə oyle kaynan var eskilerde kalmış bütün günü başım etin yeyir öz dokturmuza aparacam dedi seni doktor bana yanlış teşs koydu hamıle ola ola bene hamıle deyılsen dedi yalnış ilaclar yazdı 12 haftalık bebeyımı oldurduler.ilk evladım kayb edım 6 aydı doktura gıdırem olmur bebeymız

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
Klasik kaynana işte kimseyi memnun etmek zorunda değilsin benim de kaynanam örgü yapıyorum diye çocuğu eriteceksin diyordu sakız cigniyordum çok ilk kızımda kızın çok büyük tuvaletini yapar diyordu ne alaka yani dimi ama konuşmak isteyen bir şekilde konuşuyor bunda birşey diyemedi çünkü almadım doğuma zaten gelmeye yuzleride yoktu sen boşver doktor sağlıklı diyorsa sağlıklıdır ne yapacaksın kimseyi dinleme ve tadını çıkar 😘😘
Canim nasılsın bebeğini aldinmi evine durumu nasıl merak ettim seni 🤗

Benim kaynanam birşey demez kaynana gibi eltim var 😒 kendini kıyas yapar hep şu aileye gelin geldiğimden beridir kiskancligindan çatlar çekemez beni ama dibimden de ayrılmaz negatif insanları hiç sevmedim sevimsizler😝

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar