Kaynana ve görümce derdi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Demet Arslan tarafından oluşturulan Kaynana ve görümce derdi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,221 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynana ve görümce derdi
Konbuyu başlatan Demet Arslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Boylu

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar o kadar doluyum ki anlatamam kızlar ben kayınvalidem ve görümcemle 2 senedir aynı evde yaşıyoruz ama ben birlik oturmak istemiyorum kaynanam benim her işime karışıyor çocuguna nasıl davranacagım konusunda bana çok karışıyor eşimde annesine o kadar çok bağımlı ki annesi resmen onun gözünü karartmış yani eşime ayrı eve çıkalım diyorum oda ben annemden ayrılamam diyor ne yapacağımı bilmiyorum kafayı yemek üzereyim çok canım sıkkın ev ev üstüne olmuyor işte sıkıldım artık

Miracın Annesi 🤱

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar o kadar doluyum ki anlatamam kızlar ben kayınvalidem ve görümcemle 2 senedir aynı evde yaşıyoruz ama ben birlik oturmak istemiyorum kaynanam benim her işime karışıyor çocuguna nasıl davranacagım konusunda bana çok karışıyor eşimde annesine o kadar çok bağımlı ki annesi resmen onun gözünü karartmış yani eşime ayrı eve çıkalım diyorum oda ben annemden ayrılamam diyor ne yapacağımı bilmiyorum kafayı yemek üzereyim çok canım sıkkın ev ev üstüne olmuyor işte sıkıldım artık gerçekten😭😭😡😡
Benim durum da aynı canım inşallah bi mucize olurda bir an önce çıkarız 🥺

Boylu

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar o kadar doluyum ki anlatamam kızlar ben kayınvalidem ve görümcemle 2 senedir aynı evde yaşıyoruz ama ben birlik oturmak istemiyorum kaynanam benim her işime karışıyor çocuguna nasıl davranacagım konusunda bana çok karışıyor eşimde annesine o kadar çok bağımlı ki annesi resmen onun gözünü karartmış yani eşime ayrı eve çıkalım diyorum oda ben annemden ayrılamam diyor ne yapacağımı bilmiyorum kafayı yemek üzereyim çok canım sıkkın ev ev üstüne olmuyor işte sıkıldım artık gerçekten😭😭😡😡
Allah yardımcın olsun

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ne güzel dedin ya erkeklerde neden bu fikir yok acaba cidden çok şaşırıyorum annem 5 6 senede bir annesini görmeye giderdi ağrıdan karsa 2 saatcik yol babam olsa hayatta dayanamazdı onca sene
Adamın annesi oğlunun evlendiğini kabullense dese ki oğlum senin de bir yuvan var artık eşine çocuğuna daha çok vakit ayır diye senin kocan sana yapsaydı ne düşünürdü bu kaynana milleti madem ki oğlun dizinin dibinde kalacak el kızını da el üstünde tutacaksın gönlünü hoş edeceksin ki saygı göresin.

Gülnihal 💞

Kayıtlı Üye
rank
Gercekten seni cok iyi anliyorum bende senin gibi iki yil 14 kisi bir evde kaldim 4 kayin 4 gurumce ben esim cocuklarim 4 2 kaynana kayinpeder cok zorduya Allah a sukurler olsun kavgali bi sekilde olsa bile ayriyim isallaha sende tez zamanda ayrilirsin 🤲🌺

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
K
Adamın annesi oğlunun evlendiğini kabullense dese ki oğlum senin de bir yuvan var artık eşine çocuğuna daha çok vakit ayır diye senin kocan sana yapsaydı ne düşünürdü bu kaynana milleti madem ki oğlun dizinin dibinde kalacak el kızını da el üstünde tutacaksın gönlünü hoş edeceksin ki saygı göresin.
Kesinlikle haklısın bir de demezler mi biz neler gördük neler çektik diye çıldırıyorum Allah'ım ya sen çektin diye mi çektiriyorsun ay çok sinirlerim bozuluyor babaannem öyleydi şimdi bakanı edeni yok kendi çocukları 1 saat zor gidiyor yanına resmen acınacak halde ama zamanında düşünseydi

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
K

Kesinlikle haklısın bir de demezler mi biz neler gördük neler çektik diye çıldırıyorum Allah'ım ya sen çektin diye mi çektiriyorsun ay çok sinirlerim bozuluyor babaannem öyleydi şimdi bakanı edeni yok kendi çocukları 1 saat zor gidiyor yanına resmen acınacak halde ama zamanında düşünseydi
Kaynansi olanların Allah'ım yardimcisi olsun inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.